Artykuły: Konkursy i olimpiady przedmiotowe

XIV Olimpiada Techniki Samochodowej 23.03.2013

W dniu 23 marca 2013 r. odbyła się kolejna edycja Olimpiady Techniki Samochodowej. Konkurs był przeprowadzony na Politechnice Warszawskiej.

XXI Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia etap rejonowy

W dniu 7 grudnia 2012 roku odbył się Etap Rejonowy » Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia, w którym wzięła udział Anna Hołuj z klasy II PS. Zajęła ona 3 miejsce.

XXVIII Olimpiad Wiedzy Ekologicznej

W dniu 10 stycznia 2013 roku przeprowadzono szkolny etap Olimpiady Wiedzy Ekologicznej . Damian Konopka uczeń klasy 2TI uzyskał 80% poprawnych odpowiedzi (40pkt.) i tym samym zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego olimpiady.

Konkurs Informatyczny Bóbr

Konkurs Bóbr jest międzynarodowym konkursem z zakresu informatyki oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej...

XXXVII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczej – etap szkolny

Grupa młodzieży z klas technikum rolniczego i technikum mechanizacji rolnictwa z naszej szkoły zakwalifikowała się do etapu okręgowego XXXVII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczej.