Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Artykuły: Zawody sportowe

Sportowe zmagania uczniów Staszica

Obrazy artykułów: received_904402247359879.jpegUczniowie z ZS nr 1w Płońsku w styczniu i lutym brali udział w Toruniu, Spale i w Warszawie w mityngach kwalifikacyjnych do Halowych Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce.
Rekord życiowy w skoku w dal i 1. miejsce zdobył Jakub Ptasiewicz, uczeń z klasy 3 LW,  który uzyskał wynik: 6m 77 cm. Kacper Buczyński z 2 TRM zajął 2. miejsce z czasem 7,11 s, a Kacper Gałczyński z klasy 3 TŻ stanął na podium, zajmując 3. miejsce w biegu na 200 m 24,35 s. Ci uczniowie ze Staszica zakwalifikowali się do Halowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych, które odbędą się w Rzeszowie w dniach 10-12.02.2023 roku.
W kwalifikacjach brali udział również: Miłosz Szymborski, Karolina Kamaszewska i Maja Marzęcka w trójskoku, Maria Szcześniak i Łukasz Korzeniowski w skoku w dal, Patrycja Nowakowska w pchnięciu kulą oraz Mateusz Pyrzyński w biegu na 60 m.
Gratulacje dla młodzieży i ich trenera- p. Piotra Kozery!

II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH REJONU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

Obrazy artykułów: 2miejsce.jpegW dniu 13 grudnia 2022 r. w hali Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku odbyły się Mistrzostwa Rejonu w halowej piłce nożnej dziewcząt. W konkurencji brały udział cztery drużyny, a nasze dziewczęta po bardzo wyrównanej rywalizacji wywalczyły drugie miejsce.
Skład drużyny: Katarzyna Bilińska (klasa 1l), Julia Gortat (1TŻ), Marta Goszczycka (1LSG), Anna Goszczyńska (2k/w), Martyna Górska (2LW), Wiktoria Grudzicka (1TŻ), Oliwia Kwiatkowska (1TŻ), Julia Matoblewska (1LW), Amelia Rzemieniewska (1LP), Oliwia Sałajczyk (1TL), Klaudia Wiśniewska (2PSG).
Klasyfikacja końcowa mistrzostw rejonu:
1 miejsce: ZS 4 Mława
2 miejsce: ZS nr 1 Płońsk
3 miejsce: ZST CKU Ciechanów
4 miejsce: ZS nr 2 Płońsk
Opiekun drużyny: pani Honorata Baniak- GRATULACJE!!!!
Dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły i dostarczone emocje!!!!

MISTRZOSTWA PŁOŃSKA ORAZ MISTRZOSTWA POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Obrazy artykułów: fot-list-01.jpgSześć drużyn wzięło udział w rozegranych 22 listopada Mistrzostwach Powiatu oraz jednocześnie Mistrzostwach Płońska w halowej piłce nożnej chłopców. Turniej rozegrano w hali sportowej MCSiR w Płońsku. Po bardzo wyrównanej rywalizacji, reprezentacja naszej Szkoły uplasowała się na drugiej pozycji. Stawką turnieju był awans do zawodów rejonowych, które odbędą się w grudniu w Ciechanowie.
Dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły i dostarczone emocje.
Zespół Szkół nr 1 w Płońsku reprezentowali: Kacper Smoliński Kacper, Jakub Kamiński(1k), Kacper Orłowski (4LMp), Jakub Stangreciak (4TLp), Igor Siek (3TLp), Sebastian Maik (4TŻ), Kacper Wysocki (2LP), Jakub Dominiak (1l), Michał Lewandowski (3RMG), Daniel Delura (1r), Jakub Kruszewski (1LW)

Zdjęcia na naszym FB.

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu i Mistrzostwach Płońska w halowej piłce nożnej dziewcząt

Obrazy artykułów: fot-list-02.jpgW dniu 21 listopada 2022 r. w hali Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku odbyły się Mistrzostwa Powiatu i Mistrzostwa Płońska w halowej piłce nożnej dziewcząt.
W konkurencji brały udział trzy drużyny, a nasze dziewczęta wywalczyły drugie miejsce w obu mistrzostwach.

Skład drużyny: Katarzyna Bilińska (klasa 1l), Marta Borowska (4LMp), Julia Gortat (1TŻ), Marta Goszczycka (1LSG), Anna Goszczyńska (2k/w), Martyna Górska (2LW), Oliwia Kwiatkowska (1TŻ), Julia Matoblewska (1LW), Blanka Ostrowska (1LSG), Amelia Rzemieniewska (1LP), Klaudia Wiśniewska (2PSG), Małgorzata Wiśniewska (4LMp).

Opiekunem dziewcząt była: p. Honorata Baniak. Brawa dla drużyny i pani trener!

Więcej zdjęc na naszym FB.

SUKCES NASZYCH BIEGACZY

Obrazy artykułów: biegi-sukces.jpg12 października w Ciechanowie odbyły się Mistrzostwa Rejonu w biegach przełajowych szkół ponadpodstawowych . Bezkonkurencyjna okazała się drużyna z ZS 1 w Płońsku, która z dużą przewagą pokonała wszystkich rywali.
I miejsce zajęła sztafeta 10 x 1000 m w składzie: Kacper Buczyński, Mikołaj Skierski, Dominik Kochański, Dawid Muchowski, Błażej Jasiorski, Tadeusz Kmieć, Klaudiusz Kochański, Mateusz Skierski, Jakub Kamiński, Kacper Gałczyński.
Opiekunem drużyny był: Krzysztof Lewandowski.
Wygrywając zawody rejonowe, nasza drużyna zakwalifikowała się naMistrzostwa Mazowsza, a te już niebawem, bo 21 października w Kamionie.