Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Nawigacja

Artykuły » Erasmus

Artykuły: Erasmus


Wręczenie dokumentu EUROPASS - Mobilność

Projekt pt. „Zagraniczne praktyki życiową szansą dla ucznia technikum” o numerze 1 2019-1-PL01- KA102-063391 współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, Akcja 1, Mobilność edukacyjna. Konkurs 2019

 

WRĘCZENIE CERTYFIKATÓW EUROPASS – MOBILNOŚĆ
uczniom z Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku
W dniu 17 września 2020 r. odbyło się spotkanie z uczniami, którzy brali udział w praktykach zawodowych w Grecji. Otrzymali oni dokument EUROPASS - Mobilność, potwierdzający okres odbytych praktyk w kraju europejskim w ramach wyjazdu zorganizowanego w dniach od 5-18 listopada 2019 r. Sześćdziesięciu uczniów klas technikum grafiki i poligrafii cyfrowej, technikum mechanizacji rolnictwa oraz technikum żywienia i usług gastronomicznych realizowali założenia projektu „Zagraniczne praktyki życiową szansą dla ucznia technikum”. Dokument EUROPASS - Mobilność pokazuje, jakie umiejętności nabył uczeń oraz jakim doświadczeniem może się wykazać. Organizacją przyjmującą był partner grecki Golden Sun Mobility Center. Miejscem docelowym była piękna i słoneczna Leptokaria.

zdjęcia


OGŁOSZENIE - Wręczenie certyfikatów Europass Mobilność

  

OGŁOSZENIE


WRĘCZENIE CERTYFIKATÓW EUROPASS – MOBILNOŚĆ

 

Projekt pt. „Zagraniczne praktyki życiową szansą dla ucznia technikum” o numerze 1 2019-1-PL01- KA102-063391 współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, Akcja 1, Mobilność edukacyjna. Konkurs 2019

 

W dniu 17 września o godzinie 10.45 w auli A odbędzie się spotkanie z uczniami klas technikum grafiki i poligrafii cyfrowej, technikum mechanizacji rolnictwa oraz technikum żywienia i usług gastronomicznych, którzy brali udział w praktykach zawodowych w Grecji. Uczniowie otrzymają dokument EUROPASS Mobilność, potwierdzający okres odbytych praktyk w innym kraju europejskim w ramach wyjazdu zorganizowanego w dniach od 5-18 listopada 2019 r.

 

 


ŻEGNAMY MATURZYSTÓW - UCZESTNIKÓW PROJEKTU ERASMUS+ 2019

 

Każde zakończenie stanowi początek czegoś nowego. Dzisiejsze zakończenie roku szkolnego 2019/20 dla Maturzystów Zespołu Szkół nr 1 im. St. Staszica w Płońsku jest refleksyjnym spojrzeniem wstecz. „ Blickiem”  na to, co działo się przez 3 czy 4 ostatnie lata. A działo się wiele… Większość swojego czasu tegoroczni absolwenci spędzali w gronie szkolnych przyjaciół, znajomych, tych, z którymi mijali się na szkolnych korytarzach. Z nami nauczycielami, pracownikami szkoły. Tak, ale to już było, to za Nimi.

 

A co przed? Cały piękny, cudowny, kryjący wiele możliwości świat. Nawet tych nieoczekiwanych, nieprzewidywalnych, przykrych zjawisk jak pandemia koronawirusa! Ale ten trudny czas przecież się skończy i znów będzie bezpiecznie. A wtedy - matura, studia, wymarzona praca i….wspomnienia związane ze szkołą, z nami, z nauką, wyjazdami i zagranicznymi praktykami w Grecji!  Dziś wszystkim życzymy najpiękniejszych wspomnień i wymarzonej przyszłości.

 

Wśród tegorocznych maturzystów są absolwenci, którzy brali udział  w zagranicznych praktykach zawodowych w Grecji w ramach programu Erasmus+.

 

Byli to następujący uczniowie:

 

•          Technik grafiki i poligrafii cyfrowej

1.         Adamiak Kacper       

2.         Borychowska Julia Anna      

3.         Jakubiak Konrad       

4.         Klejnowska Magda   

5.         Woźniak Magdalena 

6.         Koszorek Maciej 

 

•          Technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki

1.         Gwiazda Rafał          

2.         Gwiazdowski Patryk 

3.         Kocik Klaudiusz       

4.         Marciniak Jonasz      

5.         Pasiewicz Szymon    

6.         Sadowski Hubert       

7.         Wasilewski Michał   

 

•          Technik żywienia i usług gastronomicznych

1.         Czaicki Filip Łukasz 

2.         Demianiuk Daria Anita        

3.         Malińska Dominika  

4.         Turkowska Anna       

5.         Wasiak Weronika     

6.         Witczak Julia

7.         Wojciechowska Weronika  

 

Dziękujemy Wam za udział w projekcie i godne reprezentowanie szkoły. Mamy nadzieję, że zagraniczna praktyka była  dla Was ciekawym doświadczeniem zawodowym i przygodą, która pozostanie na długo w pamięci. Zdobyte doświadczenie i uzyskane certyfikaty niech pomogą każdemu z Was w znalezieniu wymarzonej pracy.

 

Kochani, życzymy Wam samych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

 

Pozdrawiamy serdecznie.

 

Zespół projektu „Erasmus+”: Marzanna Szacherska, Agnieszka Urban, Stanisław Urban

 

 


Stypendia zawodowe Marszałka Województwa Mazowieckiego dla uczestników praktyk zawodowych w Grecji realizujących projekt w ramach programu Erasmus+

 

 

Projekt pt. „Zagraniczne praktyki życiową szansą dla ucznia technikum” o numerze 2019-1-PL01- KA102-063391 współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, Akcja 1, Mobilność edukacyjna. Konkurs 2019

 

W dniu 6 marca 2020 r. pan Adam Struzik – Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz  przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie Departament Edukacji i Sportu wręczali dyplomy stypendystom projektu ,,Mazowsze – stypendia dla uczniów” w roku szkolnym 2019/20.

 

Wśród stypendystów są także uczniowie naszej szkoły Weronika Wasiak i Filip Czaicki z klasy 4TŻ – wychowawca pani Agnieszka Urban oraz Jakub Piekut z klasy 4TMT – wychowawca pani Magdalena Staniszewska. Weronika i  Filip byli także uczestnikami zagranicznego stażu zawodowego w Grecji i realizowali projekt ,,Zagraniczne praktyki życiową szansą dla ucznia technikum” współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej Programu Erasmus+.

 

zdjęcia

Wygenerowano w sekund: 0.06
15,584,727 unikalne wizyty