Artykuły: Zamówienia publiczne

Świadczenie usługi transportu międzynarodowego

Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 w Płońsku zaprasza do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia pn: „ Świadczenie usługi transportu międzynarodowego dla uczniów mobilności międzynarodowej organizowanej w ramach projektu  pt.: „Europejski staż zawodowy dla uczniów Zespołu Szkół Nr 1 w Płońsku” numer: 2020-1-PL01-KA102-081020, dofinansowany z projektu ,,Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” finansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój”.

Wykonawca zwraca się z prośbą o dołączenie opisu autokaru. Dodatkowo wykonawca informuje że zwiększył budżet na wykonanie usługi oraz zmniejszył wymogi dotyczące oferty wg załącznika.

Oferty proszę przesłać jako odpowiedź na e-maila lub przesłać w formie papierowej na adres wskazany w zapytaniu.

Termin składania ofert upływa dnia 27 września 2021 r. do godziny. 15.00

Szczegóły oferty dostępne pod adresem - zobacz

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - usługa transportowa - zobacz szczegóły

Świadczenie usługi hotelarskiej i gastronomicznej

Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku zaprasza do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia pn:

„Świadczenie usługi hotelarskiej i gastronomicznej w tym realizację zakwaterowania i wyżywienia dla uczestników mobilności międzynarodowej organizowanej w ramach projektu  pt.: „Europejski staż zawodowy dla uczniów Zespołu Szkół Nr 1 w Płońsku” numer: 2020-1-PL01-KA102-081020, dofinansowany z projektu ,,Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” finansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój”.

Termin składania ofert upływa do dnia 24.09.2021, do godz. 16.00

Załączniki dostepne pod adresem - pobierz

Informacja o wyborze oferty najkorzystniejszej - sprawa 34 z dnia 23 września 2021 - zobacz

Świadczenie usługi transportu międzynarodowego dla uczniów

Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku, zaprasza do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia pn: „ Świadczenie usługi transportu międzynarodowego dla uczniów mobilności międzynarodowej organizowanej w ramach projektu  pt.: „Europejski staż zawodowy dla uczniów Zespołu Szkół Nr 1 w Płońsku” numer: 2020-1-PL01-KA102-081020, dofinansowany z projektu ,,Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” finansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój”.

Termin składania ofert upływa dnia 24 września 2021 r. do godziny. 9.00

Załączniki dostępne pod adresem - pobierz

Zamknięcie postępowania bez wyboru bez wskazania przyczyny - transport - szczegóły pod adresem - zobacz

Świadczenie usługi hotelarskiej i gastronomicznej

Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku zaprasza do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia pt:

„ Świadczenie usługi hotelarskiej i gastronomicznej w tym realizację zakwaterowania i wyżywienia dla uczestników mobilności międzynarodowej organizowanej w ramach projektu  pt.: „Europejski staż zawodowy dla uczniów Zespołu Szkół Nr 1 w Płońsku” numer: 2020-1-PL01-KA102-081020, dofinansowany z projektu ,,Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” finansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój”.

Termin składania ofert upływa do dnia 23.09.2021, do godz. 14.00

Załączniki dostepne pod adresem - pobierz

Unieważnienie postępowania - szczegóły pod adresem - zobacz

Świadczenie usługi transportu międzynarodowego

Zapraszamy do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia pn: „ Świadczenie usługi transportu międzynarodowego dla uczniów mobilności międzynarodowej organizowanej w ramach projektu  pt.: „Europejski staż zawodowy dla uczniów Zespołu Szkół Nr 1 w Płońsku” numer: 2020-1-PL01-KA102-081020, dofinansowany z projektu ,,Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” finansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój”.

Oferty prosimy przesłać jako odpowiedź na e-maila lub przesłać w formie papierowej na adres wskazany w zapytaniu.

Termin składania ofert upływa dnia 07 września 2021 r. do godziny. 15.00 - termin unieważniony

Załączniki dostępne pod adresem - pobierz

ZS1.26.27.2021_zawiadomienie_o_zamknieciu_postepowania_bez_dokonania_wyboru_transport - pobierz (z dnia 6 września 2021 r.)zobacz