Świadczenie usługi transportu międzynarodowego dla uczniów

Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku, zaprasza do składania ofert w postępowaniu o udzielenie zamówienia pn: „ Świadczenie usługi transportu międzynarodowego dla uczniów mobilności międzynarodowej organizowanej w ramach projektu  pt.: „Europejski staż zawodowy dla uczniów Zespołu Szkół Nr 1 w Płońsku” numer: 2020-1-PL01-KA102-081020, dofinansowany z projektu ,,Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” finansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój”.

Oferty proszę przesłać jako odpowiedź na e-maila lub przesłać w formie papierowej na adres wskazany w zapytaniu.

Termin składania ofert upływa dnia 24 września 2021 r. do godziny. 9.00

Załączniki dostępne pod adresem - pobierz

Zamknięcie postępowania bez wyboru bez wskazania przyczyny - transport - szczegóły pod adresem - zobacz