Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Nawigacja

Artykuły » Projekt Power

Artykuły: Projekt Power

Miłe wspomnienia, pozytywne wrażenia i chęć powrotu...

Miłe wspomnienia, pozytywne wrażenia i chęć powrotu... Obrazy artykułów: img_20220401_110822.jpg

Takie odczucia towarzyszyły uczestnikom mobilności, którzy dzielili się swoimi doświadczeniami zdobytymi podczas zagranicznych praktyk w Grecji zrealizowanych w ramach projektu PO WER. 
W dniu 30.03.22r. odbyły się spotkania promocyjne młodzieży ZS Nr 1 w Płońsku, która w październiku 2021r. przebywała na praktykach zawodowych w Grecji. Uczestnicy mobilności zaprezentowali film i zapoznali wszystkich zgromadzonych z działaniami podjętymi w trakcie realizacji stażu.
Uczennica klasy III TLg, Dominika Jaroszewicz, podczas prezentacji omówiła szczegóły stażu w zawodzie technik logistyk oraz opowiedziała o miejscach, które zwiedzili POWERowicze w Grecji. 
Michał Kozarzewski, uczeń klasy III TŻp, w ramach prezentacji przedstawił informacje dotyczące stażu w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych.
W spotkaniach uczestniczyły następujące klasy: I TL, II TL, III TLp, III TLg i IV TL – technik logistyk oraz I TŻ, III TŻp, III TŻg – technik żywienia i usług gastronomicznych.
Spotkania przygotowały i poprowadziły : 
Ewa Borawska - nauczycielka przedmiotów zawodowych gastronomicznych 
oraz
Magdalena Jeżak – Asystent Pojektu PO WER, nauczycielka języka angielskiego

Kalendarz POWER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Kiedy Ty zastanawiasz się, czy odważnie działać, czy też kartki masz tylko odruchowo zrywać, musisz zrozumieć, że KALENDARZ jedynie mierzy czas, natomiast na swoje życie sam musisz wpływać..." 

Obrazy artykułów: kalendarz-pw.jpg


Certyfikaty Power.

Wręczenie certyfikatów ukończenia zagranicznej praktyki zawodowej w Grecji

Dnia 25.02.2022r. w ZS nr 1 im. S. Staszica w Płońsku odbyła się uroczystość wręczenia certyfikatów uczniom klas II TŻ, III TŻg, III TŻp, III TLg, III TLp i IV TL ukończenia zagranicznej praktyki zawodowej w Grecji
Certyfikaty otrzymali uczestnicy mobilności w zawodzie:
technik żywienia i usług gastronomicznych - 18 uczniów
technik logistyk - 11 uczniów
Mobilność odbyła się w terminie od 03.10.2021r. do 16.10.2021r.
W czasie uroczystości Pani Ewa Głuchowska dyrektor ZS 1, podziękowała uczniom i nauczycielom za trud włożony w realizację działań projektowych w niełatwych warunkach, bo panującej pandemii.
Podziękowania za wsparcie przy realizacji projektu popłynęły również na ręce p. Elżbiety Wiśniewskiej Starosty Płońskiego, która zaszczyciła dziś uroczystość swoją obecnością.
Wyrazy uznania skierowano także do nauczycieli prowadzący z młodzieżą zajęcia przygotowawcze oraz opiekunowie uczestników wyjazdu:
p. Ewa Długoszewska - psycholog, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Płońsku
p. Grażyna Mioduszewska- pedagog szkolny
p. Małgorzata Zielińska-Nosarzewska - nauczyciel języka angielskiego w ZS nr 1
p. Magdalena Jeżak - nauczyciel języka angielskiego w ZS nr 1, asystent projektu
p. Agnieszka Witólska - nauczyciel geografii w ZS nr 1
p. Anna Nowakowska - wicedyrektor w ZS nr 1, koordynator projektu
p. Piotr Jaszczur - nauczyciel przedmiotów policyjnych w ZS nr 1
p. Jacek Awdejuk - nauczyciel wychowania fizycznego w ZS nr 1
Uroczystości towarzyszyły atrakcje:
pokaz filmowy, który przeniósł nas na chwilę do słonecznej Grecji, przedstawiający rezultaty działań POWEROWiczów w trakcie trwania mobilności
prezentacje multimedialne przedstawiające działania uczestników w trakcie realizacji praktyki zawodowej oraz realizację programu edukacyjno-kulturowego
Nad oprawą uroczystości czuwały niezawodnie p. Ewa Borawska i p. Monika Kon
Przygotowanie sprzętu technicznego p. Arkadiusz Markowski
Projekt pt: "Europejski staż zawodowy dla uczniów Zespołu Szkół nr 1w Płońsku" numer: 2020-1-PL01-KA102-081020, dofinansowany z projektu "Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego" finansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój - kwota dofinansowania 72 804 Euro tj. 310 356,17 PLN.


POWEROWicze wiedzą co dobre.

Tłusty czwartek to najsłodszy dzień w roku.Rozpoczyna ostatni tydzień karnawału.Jest doskonałą okazją by skosztować przepysznych słodkich wypieków.
W naszej szkole uczniowie klasy III Tż p i III Tż g zawód technik żywienia i usług gastronomicznych wraz z opiekunami przygotowywali na zajęciach praktycznych pyszne pączki z konfiturą, faworki, gniazdka poznańskie, oponki serowe...
To może wszelkie diety dopiero od jutra...


POWEROWicze na diagnostycznym egzaminie maturalnym z matematyki.

Dziś POWEROWicze z klasy IV TL ZAWÓD TECHNIK LOGISTYK spotkali się oko w oko z królową nauk, czyli zmagali się z zadaniami egzaminacyjnymi na diagnostycznym egzaminie maturalnym z matematyki.
Odważna i odpowiedzialna próba sił.
Mocno trzymamy kciuki!

Wygenerowano w sekund: 0.04
15,584,727 unikalne wizyty