Artykuły: Bieżące wydarzenia

Zbieramy nakrętki – akcja Samorządu Uczniowskiego

Począwszy od listopada 2012 przez cały rok szkolny prowadzona była zbiórka nakrętek. Nakrętki zbierali wszyscy uczniowie i uczniowie, które przekazywane były do Banku Spółdzielczego w Płońsku.

Zakończenie roku szkolnego klas ZSZ 21.06.2013

W dniu 21 czerwca 201 r. w auli naszej szkoły odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas II i III ZSZ. W uroczystości wzięli udział uczniowie oraz wychowawcy klas kończących szkołę.

Przedstawienie studniówkowe 12.01.2013

W dniu 12.01.2013 roku podczas studniówki uczniowie klas młodszych przygotowali skecz pod kierunkiem p. Ewy Makowskiej.

Dzień Otwarty w ZS Nr 1 w Płońsku – 20.04.2013

W dniu 20.04.2013 r. drzwi do naszej szkoły były szeroko otwarte dla wszystkich gimnazjalistów i ich rodziców. Przy wejściu młodzież otrzymywała materiały informacyjne o proponowanych kierunkach kształcenia.

OPEN DAY with CINDERELLA TODAY from Zespół Szkół Nr 1

W dniu 12 kwietnia 2013 r młodzież z Grupy Teatralnej A&A przy ZS Nr 1 w Płońsku wraz z opiekunkami Anną Jackiewicz – Ochidzi i Agnieszką Urban, ponownie wystawili spektakl Cinderella Today w Sali Teatralnej w kościele parafialnym im. Św. M. Kolbego w Płońsku.