Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Artykuły: Zawody sportowe

SZTAFETA ZS 1 W PŁOŃSKU NA IV MIEJSCU W WOJEDÓDZTWIE MAZOWIECKIM

Tradycyjne zmagania sportowe w kolejnym roku szkolnym rozpoczęli biegacze przełajowi. 12 października 2016 r. w dolinie rzeki Płonki przy MCSiR odbyły się mistrzostwa powiatu w sztafetowych biegach przełajowych.  Reprezentacje Zespołu Szkół nr1 im. Stanisława Staszica w Płońsku spisały się na nich bardzo dobrze. Zarówno dziewczęta i chłopcy zajęli drugie miejsca premiowane awansem do mistrzostw rejonu, przegrywając jedynie z aktualnymi wicemistrzyniami i mistrzami Mazowsza z ,,płońskiego ogólniaka”.

Kolejnym etapem zmagań sztafet były ciechanowskie mistrzostwa rejonu. Mimo walki i zaangażowania, sztafeta dziewcząt zajęła IV miejsce i nie zdołała wywalczyć awansu do Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Miejsce II zajęli chłopcy, którzy zdobyli wicemistrzostwo rejonu.

SUKCES REPREZENTACJI SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW MISTRZOSTWO REJONU CIECHANOWSKIEGO!

18.04.2016 r. w Mławie odbyły się Mistrzostwa Rejonu Ciechanowskiego w piłce nożnej 6- osobowej chłopców. Do zawodów przystąpiło 5 drużyn (mistrzowie  każdego z powiatów). Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym” co w sumie dawało 10 meczów a każda drużyna musiała rozegrać  4 spotkania.  Nasza reprezentacja okazała się bezkonkurencyjna, wygrywając 3 mecze i remisując jeden.

REPREZENTACJA SZKOŁY W PIŁCE NOŻNEJ MISTRZAMI POWIATU

W dniu 11.04.2016r. na boisku „Orlik” w Płońsku rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu chłopców w piłce nożnej 6 osobowej.   Reprezentacja naszej Szkoły zajęła  I miejsce i awansowała do Finału Mistrzostw Rejonu Ciechanów, które odbędą się dnia 18.04 w Mławie.

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt

W dniu 26 lutego 2016 r. na hali sportowej w Płońsku odbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt. Nasze dziewczyny pokonały ,,płoński ogólniak” a mecz finałowy z ,,Rutkami” rozstrzygnął się po ciężkiej i wyrównanej walce tie brek i ostatecznie zajeliśmyII miejsce.

Skład drużyny; Masiak Paulina, Wirszewska Agnieszka, Piórkowska Karolina, Gronecka Katarzyna, Kalinowska Anita, Kłosiewicz Karolina, Frątczak Patrycja, Jędrzejewska Klaudia, Zielińska Weronika, Trzetrzewska Aleksandra, Maruszewska Marta.

zobacz zdjęcia...

Opiekun: Jacek Awdejuk

Mistrzostwa Płońska w piłce siatkowej chłopców

W dniu 23.02.2016r. na hali sportowej w Płońsku odbyły się Mistrzostwa Płońska w piłce siatkowej chłopców. ZS nr 1 w Płońsku reprezentowali: Damian Caban, Jakub Cichocki, Bartłomiej Paruszewski, Mateusz Koźniewski, Jakub Suwala, Tomasz Jonka, Szymon Bieńkowski, Bartosz Kolczyński, Paweł Brzeziński, Adrian Sokołowski. Uczniowie zajęli 3. miejsce.

Przygotował: p. Piotr Żochowski