Artykuły: Zawody sportowe

II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w piłce siatkowej dla dziewcząt z ZS nr 1

W dniu 27 maja 2019 r. w hali Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku odbyły się Mistrzostwa Rejonu w Piłkę Siatkową Dziewcząt. Zespół Szkół nr 1 reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: Dominika Nyrć, Joanna Czerniakowska, Anna Michalak, Małgorzata Tomaszewska, Maja Mitulska, Wiktoria Dolna, Nikola Klimkowska, Wiktoria Sych.

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu dla dziewcząt z ZS nr 1

W dniu 1 marca 2019 r. w hali Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłkę Ręczną dziewcząt. Zespół Szkół nr 1 reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie: Marta Gilewska i Weronika Jankiewicz z klasy I LW, Nikola Klimkowska, Maja Mitulska, Anna Niewiadomska i Monika Stojak z klasy I LP, Gabriela Ambroziak z klasy I k, Sylwia Sokołowska - klasa II LP, Dominika Nyrć i Adela Malon - klasa II LW, a także Dominka Rybacka z klasy II kb, Natalia Mak z klasy II TŻ.

MISTRZOSTWA REJONU CIECHANÓW W UNIHOKEJU

27 listopada 2018 r. drużyna dziewcząt naszej szkoły pod opieką p. Edyty Kunkowskiej wzięła udział w zawodach sportowych z unihokeja na szczeblu rejonowym. Zawody odbyły się w MOSiR w Ciechanowie. Nasze dziewczęta zajęły II miejsce.

Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej chłopców

W dniu 11. 01. 2019r. w hali sportowej w Płońsku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej chłopców. Podopieczni Piotra Żochowskiego pokonali reprezentację LO Płońsk oraz ZS Czerwińsk.

Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej chłopców.

11. 01. 2019r. w hali sportowej w Płońsku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej chłopców . Podopieczni Piotra Żochowskiego pokonali reprezentację LO Płońsk oraz ZS Czerwińsk. Siatkarze z naszej szkoły przegrali jedynie z reprezentacją ZS nr 2 w Płońsku, zajmując w ogólnej klasyfikacji 2 miejsce.

Skład drużyny prezentował się następująco- Dominik Zieliński, Radosław Bajas, Szymon Konwerski, Daniel Kowalczyk, Jakub Suwała, Miłosz Krakowiak, Damian Jasiński, Dawid Mochowski, Jakub Piekut, Piotr Jędrzejewski