Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Artykuły: Zawody sportowe

Sportowe zmagania w Czerwińsku

Obrazy artykułów: czerwinsk-zaw.jpg7 kwietnia rozegrano Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chłopców. Po zaciętej rywalizacji zespół ZS nr 1 ostatecznie zajął 3. miejsce.
W zawodach zwyciężył Czerwińsk, drugie miejsce przypadło I LO.
Mimo wszystko, Panowie- GRATULACJE!!! Godnie reprezentowaliście naszą szkołę!

Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Naruszewo
Na zaproszenie pana Konrada Nowaka, nauczyciela wychowania fizycznego z Naruszewa, reprezentantki naszej szkoły w piłce siatkowej, zagrały w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Naruszewo. W konkurencji brały udział trzy drużyny, a nasze dziewczęta wywalczyły drugie miejsce.
Tytuł: najlepszej zawodniczki naszej szkoły otrzymała: Marysia Szymańska z klasy IIILPG.

Halowe Mistrzostwa Polski

Obrazy artykułów: lekkoat.jpegW dniach 11-13 lutego w Rzeszowie odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski do lat 18 i 20-tu. Czworo naszych uczniów w młodszej kategorii zakwalifikowało się na lekkoatletyczne mistrzostwa. Najbliżej podium był Jakub Ptasiewicz z klasy 2 LW, który wywalczył 4. miejsce w konkursie skoku w dal z wynikiem 6,51. Do trzeciego miejsca i brązowego medalu zabrakło jedynie 10 centymetrów. Uczeń Patryk Stępiński, również z klasy 2 LW, zajął 7 miejsce w pchnięciu kula, a Kacper Buczyński z klasy 1TRM w biegu na 60m wywalczył 10. pozycję. Kolejny sukces dotyczy uczennicy klasy 2 TŻ Karoliny Małek, która uzyskała 14. miejsce w trójskoku. Wszyscy startujący pobili swoje rekordy życiowe.

Trenerem młodzieży jest p. Piotr Kozera.

Gratulujemy zarówno uczniom, jak i ich trenerowi!
BRAWO!

Kwalifikacje do Mistrzostw Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce

W styczniu uczniowie ZS nr 1 w Płońsku brali udział w trzech Mityngach kwalifikacyjnych do Mistrzostw Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce, które odbyły się w Toruniu i Warszawie. W zawodach w Warszawie zwycięstwo odnieśli Jakub Ptasiewicz z klasy 2 LW w skoku w dal oraz Kacper Buczyński z 1 TRM w biegu na 60 m. Wyniki, które uzyskali kwalifikują naszych uczniów do udziału w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów, które odbędą się w Rzeszowie w połowie lutego.

Duże szanse na udział w Mistrzostwach Polski mają Łukasz Korzeniowski z 3 TŻ w skoku w dal i Karolina Małek z 2 TŻ w trójskoku. Bardzo dobre wyniki oraz rekordy życiowe pobili Mikołaj i Mateusz Skierski, Filip Smardzewski, Kacper Gałczyński, Marta Zdunowska, Miłosz Szymborski i Patryk Stępiński.

Zdjęcia w galerii

MISTRZOSTWA POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

Obrazy artykułów: 1639751543765.jpgCztery drużyny wzięły udział w rozegranych 10 grudnia mistrzostwach powiatu w halowej piłce nożnej chłopców. Turniej rozegrano na hali sportowej MCSiR w Płońsku. Po bardzo wyrównanej rywalizacji, reprezentacja naszej Szkoły uplasowała się na drugiej pozycji. Stawką turnieju był awans do zawodów rejonowych, które odbędą się 17 grudnia w Ciechanowie.

Dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły i dostarczone emocje.

Zespół Szkół nr 1 w Płońsku reprezentowali: Damian Duszyński (3sp), Jakub Kamiński(1LW), Maciej Kamiński (3wp), Jakub Piliński (3LMg), Kacper Gilewski (2LW), Kacper Orłowski (3LMp), Adrian Urzykowski (3TLp), Jakub Stangreciak (3TLp), Igor Siek (2TLp), Wiktor Młudzikowski (3wp).