Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Artykuły: Zawody sportowe

Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce 14.05.2014

W dniu 15 maja w Płońsku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce. Nasi uczniowie spisali się świetnie i kilkakrotnie stawali na podium.

Mistrzostwa Powiatu w koszykówkę 5.03.2014

W ZSO w Płońsku odbyły się zawody sportowe w koszykówkę, w których wzięły udział uczennice szkół ponadgimnazjalnych. Opieka – Edyta Kunkowska.

Zawody sportowe w halową piłkę nożną 22.11.2013

W dniu 22 listopada w Płońsku odbyły się zawody w halowa piłkę nożna dziewcząt. Nasze zawodniczki zajęły II MIEJSCE i zdobyły puchar dla szkoły.

Mistrzostwa Powiatu w siatkówkę 13.03.2014

W płońskiej sali sportowej MCSiR odbyły się Mistrzostwa Powiatu Płońskiego w siatkówkę dziewcząt i chłopców. Chłopcy zajęli III MIEJSCE. Opieka; Piotr Żochowski i Jacek Awdejuk.

Mistrzostwa Płońska w biegach przełajowych 11.10.2013

W dniu 11 października 2013 odbyły się biegi przełajowe w czternastu kategoriach wiekowych, w których wzięli udział uczniowie wszystkich szczebli. Z naszej szkoły wzięło udział 17 osób. Zdobyliśmy II miejsce wśród chłopców oraz II i III miejsce wśród dziewcząt. Opiekę sprawował pan A. Markowski i p. P. Kozera.