Artykuły: Bieżące wydarzenia

Drodzy Rodzice i Uczniowie

Wiadomość dla Rodziców i Uczniów

Drodzy Rodzice i Uczniowie,zapraszamy do kontaktu z pedagogiem i psychologiem przez dziennik elektroniczny lub pocztę służbową: m.golebiowska-laska@zs1plonsk.pl oraz Dagmara.Biernacka-Wilomska@365.loplonsk.pl

Przydatne informacje dla uczniów i rodziców zamieszczane będą na stronie internetowej szkoły: zs1plonsk.pl w zakładce PEDAGOG.

W dniach od 16 do 25 marca 2020 r.

sekretariat szkoły będzie czynny

od 8.30 do godz. 14.

Warsztaty z zakresu doradztwa edukacyjno - zawodowego

W dniu 11.03.2020r po raz kolejny odbyły się warsztaty z zakresu doradztwa edukacyjno- zawodowego w Zespole Szkół nr 1 w Płońsku...

czytaj całość:

Zawieszenie zajęć

W związku z komunikatem z dnia 11.03.2020r. Ministerstwa Edukacji Narodowej informuję wszystkich uczniów i rodziców, że od jutra, tj. 12.03.2020r. Uczniowie Nie Przychodzą Do Szkoły. Czasowe zawieszenie funkcjonowania jednostek systemu oświaty dotyczy terminu od 12.03.2020r. do 25.03.2020r. Wykwaterowanie młodzieży korzystającej z zakwaterowania w internacie nastąpi w dniu dzisiejszym do godziny 20.00. Nauczyciele, wychowawcy mając kontakt z uczniami, drogą on- line będą udostępniać materiały edukacyjne. Zachęcam uczniów do samodzielnej nauki, powtarzania materiału, nadrabiania zaległości. Proszę wszystkich o pozostanie w domu, unikanie dużych skupisk ludności, stosowanie zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego. Jesteśmy do dyspozycji, w przypadku jakichkolwiek pytań, wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy, przez dziennik elektroniczny.
Marzanna Szacherska

oficjalny komunikat (1) - zobacz