Artykuły: Bieżące wydarzenia

Przez żołądek do serca - Walentynki

"Przez żołądek do serca" - pod takim hasłem odbyły się zajęcia praktyczne w klasie III TŻg w ZS Nr 1 w Płońsku. 14 lutego to coroczne święto zakochanych, a dla naszych uczniów inspiracja do kulinarnego szaleństwa.

Spotkanie z funkcjonariuszką Izby Administracji Skarbowej w Warszawie.

W dniu 21 stycznia uczniowie klas: 3TL, 2TR, 1LP/SG uczestniczyli
w spotkaniu z p. Małgorzatą Saganek - funkcjonariuszem   Izby Administracji Skarbowej w Warszawie. Wykład odbył się w ramach kampanii informacyjno-edukacyjnej, której celem jest podniesienie świadomości młodych osób na temat zagrożeń, jakie niesie hazard i uzależnienie od niego.

Prowadząca podkreślała, jak ważne jest wsparcie nauczycieli w procesie edukacji uczniów w tym obszarze. Podczas prelekcji przedstawione zostały następujące zagadnienia: czym są gry hazardowe? Jakie zagrożenia wiążą się z hazardem? Czym jest uzależnienie od hazardu i jak się przed nim chronić?

Młodzież czynnie uczestniczyła w spotkaniu, dzieliła się swoimi spostrzeżeniami i prowadziła dialog z prelegentką. Zajęcia były jednocześnie doskonałą okazją
do zapoznania uczniów z zawodem celnika i zadaniami Służby Celno-Skarbowej.

Dziękujemy p. Małgorzacie Saganek za podzielenie się z uczestnikami cennym doświadczeniem i wiedzą.

Wycieczka turystyczno – rekreacyjna w Pieniny

W dniach 10-14 stycznia 2022 roku, odbyła się wycieczka turystyczno – rekreacyjna, której głównym celem była nauka jazdy na nartach zjazdowych oraz poznanie walorów turystycznych i historii polskich Pienin. W wyjeździe wzięła udział młodzież z klas mundurowych oraz jedna osoba z klasy 2TRM.

Więcej w rozwinięciu wiadomości...

Zdjęcia w galerii

POWERowicze na egzaminie potwierdzającym kwalifikacje w zawodzie – zawód technik logistyk

Obrazy artykułów: egzami-zawodowy.png

POWERowicze - uczniowie klasy IV TL zawód technik logistyk w dniach 10 i 11 stycznia 2022r. przystąpili do części pisemnej i praktycznej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie w kwalifikacji AU.32 Organizacja transportu.

W ostatnim czasie uczniowie intensywnie przygotowywali się do egzaminu w sesji zimowej 2022r.

Trzymamy mocno kciuki!