Artykuły: Bieżące wydarzenia

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

UROCZYSTE ROZPOCZECIE

ROKU SZKOLNEGO 2019/20 ODBĘDZIE SIĘ

2 WRZEŚNIA O GODZINIE 9.00.

INFORMACJE DLA RODZICÓW/OPIEKUNÓW PRAWNYCH WYCHOWANKÓW INTERNATU ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1 w PŁOŃSKU – ROK SZKOLNY 2019/2020.
  1. Kwaterowanie wychowanków rozpocznie się w niedzielę 01.09.2019 r. od godziny 16.00.
  2. Wychowankowie powinni zabrać ze sobą powleczenie na pościel ( kołdra: 140cm x 200cm, poduszka: 50cm x 60cm, prześcieradło.
  3. Opłaty za pobyt i wyżywienie należy uiszczać do 10 dnia każdego miesiąca) za bieżący miesiąc bezpośrednio u Intendenta. Można również wnosić opłaty przelewem na konto: 69 8230 0007 0005 0627 2000 0003
  4. Prosimy o terminowe dokonywanie wpłat. OPŁATA za WRZESIEŃ 2019 wynosi:  396,00   zł
  5. Wychowankowie wychodzący na zajęcia dodatkowe poza Internatem po godzinie 17.00 zobowiązani są dostarczyć informację od osób prowadzących zajęcia i pisemne  zgody rodziców.
  6. Każdy wyjazd wychowanka z Internatu w ciągu tygodnia(do domu, rodziny, koleżanki, kolegi) musi być potwierdzony telefonicznie przez rodziców lub opiekunów prawnych.
  7. Wychowanek pozostający w Internacie podczas zajęć lekcyjnych musi mieć zgodę  (telefoniczną) rodziców/opiekunów prawnych.
  8. Jeśli wychowanek nie przybędzie do Internatu w poniedziałek lub inny dzień tygodnia po wolnym od zajęć dniu, do godziny 16.30 , rodzice/opiekunowie prawni proszeni są o przekazanie informacji wychowawcy w internacie(telefonicznie) z podaniem planowanego terminu przybycia dziecka do Internatu.
  9. Rodzice wychowanków ubiegających się o dofinansowanie do wyżywienia swoich dzieci przez Gminne lub Miejskie Ośrodki Pomocy Społecznej mogą odebrać zaświadczenia potwierdzające fakt zakwaterowania ich dziecka w Internacie u kierownika Internatu.
  10. Rodzice/opiekunowie przywożący dzieci w niedzielę i w poniedziałek lub odbierający je w piątek lub inny dzień, w przypadku wchodzenia na teren Internatu, proszeni są o każdorazowe zgłaszanie się do dyżurującego wychowawcy z podaniem nazwiska dziecka i numeru pokoju.
  11. Osoby odwiedzające wychowanków Internatu w ciągu tygodnia (rodzina, znajomi) proszone są o zgłaszanie faktu odwiedzin dyżurującemu wychowawcy w celu ich odnotowania w rejestrze odwiedzających, ze względu na bezpieczeństwo wychowanków.
  12. Rodzice /opiekunowie prawni proszeni są o częsty kontakt z wychowawcami swoich dzieci, zainteresowanie ich zachowaniem i samopoczuciem w Internacie.

Prosimy o częste kontakty i współpracę.

Kierownik internatu: Małgorzata Muniowska

Potwierdzenie zamieszkania w internacie - WAŻNE

Prosimy uczniów, którzy składali podania o przyjęcie do internatu ZS nr 1, o potwierdzenie zamieszkania w ww. placówce w roku szkolnym 2019/2020.

Potwierdzenia można dokonać telefonicznie (nr 23 662 28 44) lub osobiście u kierownika internatu w terminie do dnia 23.08.2019 r. do godziny 14.00.

Egzamin maturalny - sesja poprawkowa

Wszystkie pisemne egzaminy maturalne odbędą się 20 sierpnia 2019 r. o godz. 9.00. Prosimy o przybycie na godz. 8.30 (wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość i przyborami odpowiednimi do przedmiotu, z którego jest zdawany egzamin). Ustne egzaminy maturalne odbędą się natomiast w dniu 21 sierpnia o godz. 8.00.

Życzymy powodzenia.