Artykuły: Zawody sportowe

Biegi przełajowe w Ciechanowie 24.10.13

W dniu 24 października uczniowie naszej szkoły wzięły udział w biegach przełajowych w Ciechanowie. Opiekę sprawował pan A. Markowski.

Mistrzostwa Płońska w biegach przełajowych 11.10.13

W dniu 11 października 2013 odbyły się biegi przełajowe w czternastu kategoriach wiekowych, w których wzięli udział uczniowie wszystkich szczebli. Z naszej szkoły wzięło udział 17 osób. Zdobyliśmy II miejsce wśród chłopców oraz II i III miejsce wśród dziewcząt. Opiekę sprawował pan A. Markowski i p. P. Kozera..

Mistrzostwa Regionu w tenisie stołowym 20/12/2013

W dniu 20 grudnia 2013 r w hali sportowej w Płońsku odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Rejonu w tenisie stołowym nasza uczennica Kinga Gałązka, która zdobyła wicemistrzostwo rejonu dziewcząt.

Mistrzostwa Powiatowe w sztafecie - biegi przełajowe

W dniu 6 listopada klasa II LW wzięła udział w zawodach sportowych w Nowym Mieście. Były to Mistrzostwa Powiatowe w sztafetowych biegach przełajowych.

Nagrody dla sportowców ZS Nr 1 2012/13

W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się w różnych dyscyplinach sportowych osiągając bardzo dobre wyniki sportowe.