Artykuły: Pedagog i Psycholog

RAKOOBRONA - badanie wiedzy na temat choroby nowotworowej

Uczniowie klasy II i III TFŻ wzięły udział w badaniach ankietowych związanych z chorobami ankietowymi. Celem przeprowadzenia tych badań jest wzrost świadomości tej choroby u młodzieży.

„ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI” 19.11.13

W dniu 19 listopada 2013 r. w Zespole Szkół Nr 1 w Płońsku odbyło się szkolenie dla wolontariuszy- uczniów szkoły - deklarujących chęć udziału w „Świątecznej Zbiórce Żywności” na terenie sklepów, w dniach od 29 listopada do 1 grudnia 2013r.

Porządkowanie grobu Rodziny Goździewskich

W dniu 29 października 2013 r. uczniowie klasy III LW: Marlena Piątkiewicz, Milena Wyrwich, Ewa Kisielewska, Kamila Zabrodzka, Katarzyna Zawistowska i Michał Małachowski pod opieką pedagoga p. Moniki Gołębiowskiej sprzątali zabytkowy grób rodziny Goździewskich na cmentarzu parafialnym w Płońsku.

Profilaktyka raka piersi – podziękowania

Pani pedagog Zespołu Szkół Nr 1 w Płońsku nawiązała współpracę z Powiatową Stacją Sanitarno - Epidemiologiczną w Płońsku w ramach realizacji kampanii edukacyjnej związanej z profilaktyką raka piersi.