Artykuły: Konkursy i olimpiady przedmiotowe

XXXVII Olimpiada Wiedzy I Umiejętności Rolniczych 11.04.2014

W kwietniu odbył się okręgowy etap Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w Olsztynie. Kilku uczniów wzięło udział w Tych eliminacjach. Żochowski Eryk zajął II miejsce i zakwalifikował się na eliminacje centralne Olimpiady. Opieka pan Zbigniew Pawlak.

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny Eureka 7.04.2014

W kwietniu 2014 r. odbył Ogólnopolski Konkurs Fizyczny Eureka. Wzięło w nim udział 27 uczniów. Dyplom wyróżnienia za bardzo dobry wynik otrzymał Krystian Marciniak z klasy IIITM. Szkolny organizator konkursu pani Ewa Litewka.

Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Alchemik 24.04.2014

W kwietniu 2014 r. odbył się krajowy etap Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego Alchemik. Wzięło w nim udział 27 uczniów. Dyplom wyróżnienia za bardzo dobry wynik otrzymała Ewa Kiszelewska z klasy IIILW. Opieka pani Ewa Litewka.

III Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników 6.03.2014

W dniu 6 marca uczniowie klas mechanicznych wzięły udział w internetowych eliminacjach do III Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników o tytuł najlepszego mechanika. Jest to jeden z największych krajowych konkursów dla specjalistów z branży motoryzacyjnej.

VIII Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr 15.11.13

W dniach od 12 do 15 listopada 2013 r odbył się Międzynarodowy Konkurs Informatyczny Bóbr. Wzięli w nim udział uczniowie klasy IV TI pod opieka pani Agnieszki Rykowskiej.