Poproś o nowe hasło

Artykuły: Zawody sportowe

Mistrzostwa Płońska w piłce siatkowej chłopców 2019

Mistrzostwa Płońska w piłce siatkowej chłopców szkół średnich

W piątek 06.12. 2019 r. na hali sportowej MCSiR w Płońsku odbyły się Mistrzostwa Płońska

w piłce siatkowej chłopców szkół średnich...

czytaj człość:

zdjęcia

MISTRZOSTWA PŁOŃSKA W HALOWĄ PIŁKĘ NOŻNĄ CHŁOPCÓW CHŁOPCÓW

II MIEJSCE W MISTRZOSTWACH PŁOŃSKA W HALOWĄ PIŁKĘ NOŻNĄ CHŁOPCÓW

W dniu 13 listopada 2019 r. w hali Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku odbyły się Mistrzostwa Płońska w halową piłkę nożną chłopców...

czytaj całość

zdjęcia

Mistrzostwa Płońska w piłce plażowej

6 czerwca na obiektach MCSiR w Płońsku dobyły się Mistrzostwa Płońska w piłce plażowej chłopców. Naszą szkołę reprezentowali: Kamil Baryga, Radosław Perużyński Daniel Kowalczyk, Szymon Konwerski, Miłosz Krakowiak, Radosław Bajas.

WYSOKA FORMA LEKKOATLETÓW NA ZAWODACH REJONOWYCH

W Lekkoatletycznych Mistrzostwach Rejonu szkół ponadgimnazjalnych, które odbyły się  22 maja w Ciechanowie, I miejsce zajęła sztafeta 4 x 100 m w składzie: Łuniewski Krzysztof, Smardzewski Łukasz, Wiński Jakub i Najechalski Mateusz.

Ostatni z wymienionych zawodników zajął również I miejsce w biegu na 1500 metrów. Medalami w konkurencjach indywidualnych mogą się również pochwalić Jakub Wiński (II miejsce w biegu na 100 metrów) i Łuniewski Krzysztof (III lokata w skoku w dal).

MISTRZOSTWA POWIATU W LEKKIEJ ATLETYCE 2019

W czwartek 9 maja odbyły się Mistrzostwa Powiatu w lekkiej atletyce będące jednocześnie eliminacjami do zawodów rejonowych. Uczniowie ZS nr 1 w Płońsku  indywidualnie zajęli czołowe miejsca w większości rozegranych konkurencji.