Artykuły: Bieżące wydarzenia

INFORMACJA DLA UCZNIÓW UBIEGAJĄCYCH SIĘ O PRZYJĘCIE DO INTERNATU

INFORMACJA DLA UCZNIÓW UBIEGAJĄCYCH SIĘ O PRZYJĘCIE DO INTERNATU ZESPOŁU SZKÓL NR 1 IM. STANISŁAWA STASZICA W PŁOŃSKU W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

Internat Zespołu Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku zapewnia zakwaterowanie i wyżywienie uczniom mieszkającym na stałe poza Płońskiem.

Uprawnionymi do zakwaterowania w Internacie są uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku oraz po zapewnieniu zakwaterowania wszystkim chętnym uczniom Zespołu Szkół nr 1, uczniowie innych szkół prowadzonych przez Powiat Płoński.

W roku szkolnym 2021/2022 obowiązują nowe wzory Wniosków o przyjęcie do internatu, wypełnienie, których jest warunkiem przyjęcia ucznia do placówki.

Uczniowie, którzy ubiegają się o ponowne zamieszkanie w Internacie ZS nr 1 otrzymali druki  ww. wniosków opuszczając Internat pod koniec roku szkolnego 2020/2021.

Uczniowie klas pierwszych, którzy chcieliby zamieszkać  w Internacie w roku szkolnym 2021/2022 lub uczniowie klas wyższych nie mieszkający wcześniej w placówce,  mogą pobrać wnioski ze strony Szkoły lub bezpośrednio w Administracji Internatu i wypełnione złożyć do dnia 23 sierpnia 2021 r. do  godz. 15.00 w internacie (Administracja - parter)  lub sekretariacie Szkoły.

Ogłoszenie listy uczniów przyjętych do internatu ZS nr 1 w Płońsku na rok szkolny 2021/2022 zostanie w dniu 25 sierpnia 2021r. na tablicy informacyjnej  w budynku Internatu (tablica ogłoszeń naprzeciwko Administracji). W celu zasięgnięcia bardziej szczegółowych informacji prosimy dzwonić pod nr 23 662 28 44.

Nowy druk Wniosku o przyjęcie do internatu - pobierz

Obóz wojskowy w Chełmie

Zakończenie Obozu Wojskowego

W dn.21-25 czerwca 2021r. w 3 Batalionie Drogowo-Mostowym w Chełmnie,...

Zakończenie Obozu Wojskowego czytaj artykuł:

Dokumenty dla absolwentów

Oświadczenie o zamiarze przystąpienia do egzaminu maturalnego z danego przedmiotu w terminie poprawkowym - pobierz

Wniosek o wgląd do sprawdzonej i ocenionej pracy egzaminacyjnej - pobierz

ODBIÓR ŚWIADECTW DOJRZAŁOŚCI

Drodzy Absolwenci przystępujący do EM w 2021,

uprzejmie informujemy, że odbiór świadectw dojrzałości jest możliwy od dnia 5 lipca 2021 r.
Serdecznie zapraszamy po odbiór świadectw dojrzałości 5 lipca 2021 r. według poniższego harmonogramu:

Godziny odbioru
Osoby przystępujące do EM w 2021
Absolwenci II LO z roku 2021

Absolwenci Technikum Nr 1 z roku 2021

Absolwenci z wcześniejszych lat
oraz przekierowani
przez Dyrektora OKE w Warszawie

Prosimy o przybycie z dokumentem tożsamości, przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego (dystans, dezynfekcja, zakrywanie ust i nosa).
Prosimy o przyniesienie własnego długopisu w celu podpisania potwierdzenia odbioru świadectwa dojrzałości.
Świadectwo dojrzałości można odebrać również w innym terminie w sekretariacie szkoły.
Świadectwo dojrzałości może odebrać osoba posiadająca pisemne upoważnienie - pobierz upoważnienie

Zakończenie roku szkolnego 2020-2021

W dniu 25 czerwca 2021 r. w Zespole Szkół Nr 1 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/21.

W myśl słów pilotki Emilii Erhart: ,,Najtrudniejsze jest zdecydowanie się na działania. Reszta to już tylko kwestia wytrwałości”, rozpoczęto oficjalną część podsumowania roku szkolonego.

Po odśpiewaniu hymnu państwowego głos zabrała pani Ewa Głuchowska, Dyrektor ZS nr 1 w Płońsku, która przywitała gości, a wśród nich: panią Elżbietę Wiśniewską-Starostę Powiatu Płońskiego, ks. kan. Zbigniewa Sajewskiego-proboszcza parafii św. M.M. Kolbego, pana Włodzimierza Pająka-Dyrektora Centrum Kształcenia Zawodowego, panią Anetę Jerzak-Przewodniczącą Rady Rodziców oraz panią Małgorzatę Szałkowską-członka Rady Rodziców. Wśród zaproszonych gości byli także absolwenci naszej szkoły: pan Ryszard Rączkowski i pan Mieczysław Zmysłowski. Dyrektor powitała również Wicedyrektorów Szkoły, Grono Pedagogiczne, Rodziców, a przede wszystkim uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku.

zakończenie roku szkolnego 2020-2021