Artykuły » Projekt Power

Artykuły: Projekt Power

Spotkanie Zespołu Projektowego POWER

W dniu 30.09.2020 zebrał się ZP (Zespół Projektowy) programu POWER, który ustalił przydział obowiązków dla jego członków oraz obieg dokumentacji  w czasie realizacji projektu. W skład zespołu wchodzą: dyrektor ZS1 pani Ewa Głuchowska, wicedyrektor ds technikum i praktyk zawodowych pan Stanisław Urban, koordynator projektu pani Agnieszka Urban nauczyciel języka nagielskiego oraz księgowa pani Marta Białecka.

Greece is waiting for students of Zespół Szkół nr 1 in Płońsk

W roku szkolnym 2020/21 kolejne grupy młodzieży z Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku wyjadą na zagraniczne praktyki zawodowe. Młodzież ponownie wyjedzie do Grecji.  Nasz Wniosek numer: 2020-1-PL01-KA102-081020 Tytuł: ,,Europejski staż zawodowy dla uczniów Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku” został zatwierdzony do realizacji i otrzymał dofinansowanie z projektu Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” finansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.