Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Artykuły: Bieżące wydarzenia

Odeszła Pani Jadwiga Kosela...

Obrazy artykułów: jkosela.jpgZ głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Jadwigi Koseli, wieloletniego pracownika Zespołu Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku.


Śp. Jadwiga Kosela zwiazana była z placówką od 1989 roku. Pełniła funkcję wychowawcy, a następnie kierownika Internatu.

W lutym 2016 r. odeszła na zasłużoną emeryturę.

 

Przez społeczność szkolną zostanie zapamiętana jako człowiek oddany wychowankom i pracownikom Internatu. Służyła pomocą i wsparciem, a dobro podopiecznych i pracowników szkoły było dla niej najważniejsze.

Śp. Jadwiga Kosela na zawsze pozostanie w naszej pamieci...

 

 

Ostatnie pożegnanie Śp. Jadwigi Koseli odbędzie się dnia 4 lutego 2023 roku o godzinie 12.00 w Kościele Św. M. M. Kolbego w Płońsku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Ogłoszenie o naborze do służby w Policji w 2023 r.

Drodzy uczniowie klas kończących szkołę, 

Na prośbę komendanta Powiatowego Policji w Płońsku, p. insp. Jarosława Brzozowskiego udostępniamy link do ogłoszenia Komendanta Wojewódzkiego Policji z siedzibą w Radomiu o rozpoczęciu procedury rekrutacji kandydatów do służby w Policji w 2023 r. oraz przekazujemy informacje dla zainteresowanych przyjęciem do Policji.

 

Osoby zaintersowane przyjęciem do służby w Policji powinny złożyć dokumenty OSOBIŚCIE w Zespole ds. Kadr i Szkolenia /pokój103/ Komendy Powiatowej Policji w Płońsku ul. 1-go Maja 3 w dniach od poniedziąłku do piątku w godz. 9.00 do 15.00 /tel kontaktowe 47 70/33 204 lub 47 70 33 512

Więcej informacji o prowadzonym naborze mozna uzyskać na stronie internetowej www.mazowiecka.policja.gov.pl oraz www.policja.pl (m.in. informacje o etapach postepowania kwalifikacyjnego oraz dokumentach wymaganych do złożenia oraz druk kwestionariusza osobowego)

link do procedury doboru kandydatów - wejdź


Zbrodnia na Piaskach

Obrazy artykułów: piaski.jpgMamy obowiązek pamiętać…

Dzisiejsza  pochmurna aura doskonale wpisała się w atmosferę wydarzeń sprzed lat, a mianowicie zbrodni hitlerowskiej dokonanej na mieszkańcach Płońska pomiędzy 16 a 18 stycznia 1945 roku.

78. mężczyzn, w większości żołnierzy AK więzionych w płońskim więzieniu, przewieziono na teren byłego ogrodu powiatowego i strzałami w tył głowy wykonano na nich egzekucję. Płońszczanie pamiętają o tych tragicznych wydarzeniach, dlatego w dzisiejszej uroczystości pod pomnikiem zamordowanych  uczestniczyli przedstawiciele władz Samorządowych Miasta i Powiatu, a także poczty sztandarowe instytucji, w tym naszej Szkoły.

Wszyscy płońszczanie mają obowiązek pamiętać o tym bolesnym wydarzeniu, w związku z czym młodzież klasy III LW godnie pełniła honorową wartę przy pomniku zamordowanych oraz odbierała kwiaty i wieńce, natomiast uczniowie z klasy 1 SG wspólnie z p. A. Fijałkowską, wzięli udział w Mszy za Ojczyznę, która tradycyjnie została odprawiona w kościele pw. M.M. Kolbego w Płońsku.

Wspólnie z uczniami i nauczycielami: p. K. Lewandowskim oraz p. P. Żochowskim, szkołę reprezentowała panie: dyrektor Ewa Głuchowska, a także wicedyrektor: Agnieszka Rykowska.

Cześć Ich Pamięci!


Egzamin zawodowy sesja Lato 2023

Komunikat o przyborach pomocniczych FORMUŁA 2019 - cz. pisemna - pobierz

Komunikat o przyborach pomocniczych FORMUŁA 2019 - cz. praktyczna - pobierz

 

Informacja o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu zawodowego FORMUŁA 2019:

komunikat - pobierz

aktualizacja - pobierz

 

Komunikat o przyborach pomocniczych FORMUŁA 2017 - cz. pisemna - pobierz

Komunikat o przyborach pomocniczych FORMUŁA 2017 - cz. praktyczna - pobierz

 

Informacja o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu zawodowego FORMUŁA 2017 - pobierz

Wygenerowano w sekund: 0.21
15,584,727 unikalne wizyty