Artykuły: Bieżące wydarzenia

Nabór do Oddziału Przygotowania Wojskowego

Szanowni Kandydaci do szkół ponadpodstawowych

Uprzejmie informujemy, że już na chwilę obecną do  klasy wojskowej – Oddział Przygotowania Wojskowego posiadamy 7 wolnych miejsc. Zapraszamy już teraz (najpóźniej do 3 sierpnia) do składania podań o przyjęcie do tej klasy w rekrutacji uzupełniającej już poza systemem e-Nabór – podanie do pobrania.

Jednocześnie przypominamy, że w dniu 4 sierpnia 2022 r., w godz. 10.00 – 12.30 na stadionie miejskim (ul. Kopernika 3, 09-100 Płońsk) odbędą się próby sprawności fizycznej dla kandydatów, którzy od 21 lipca do 3 sierpnia złożą podanie o przyjęcie do klasy – Oddział Przygotowania Wojskowego w rekrutacji uzupełniającej.

Ogłoszenie komisji rekrutacyjnej - listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych

Komisja rekrutacyjna Zespołu Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku informuje, że  podała do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do II Liceum Ogólnokształcącego, Technikum Nr 1, Branżowej Szkoły I Stopnia poprzez system e-Nabór oraz wywieszenie list na tablicy informacyjnej w siedzibie szkoły (09-100 Płońsk, ul. H. Sienkiewicza 8)

Komisja rekrutacyjna Zespołu Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku informuje również, że  podała do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do  Branżowej Szkoły II Stopnia poprzez wywieszenie list na tablicy informacyjnej w siedzibie szkoły (09-100 Płońsk, ul. H. Sienkiewicza 8).

ODBIÓR ŚWIADECTW DOJRZAŁOŚCI

Drodzy Absolwenci

zapraszamy dnia 5 lipca 2022 r. w godzinach od 9.00 do godziny 15.00 po odbiór Świadectw Dojrzałości.
Świadectwo Dojrzałości można odebrać osobiście również w innym terminie. Może je odebrać osoba posiadająca pisemne upoważnienie - pobierz.

Czas podsumowań, pożegnań i ... upragnionych wakacji!

Obrazy artykułów: koniec.jpgKoniec roku to czas podsumowań, podziękowań i pożegnań. Pani Ewa Głuchowska , dyrektor ZS nr 1 wręczyła podziękowania za rzetelną, wieloletnią pracę: p. Bożenie Chrzanowskiej, nauczycielowi przedmiotów zawodowych odchodzącemu na emeryturę oraz ks. Pawłowi Kowalskiemu, który od sierpnia rozpoczyna pracę duszpasterską w innej parafii. Pani dyrektor życzyła dalszych sukcesów w pracy dydaktycznej oraz zadowolenia z podejmowania różnorodnych działań na rzecz drugiego człowieka.

Po rozdaniu nagród, podziękowaniach i pożegnaniach przy wesołych dźwiękach piosenki Kabaretu Otto ,,To już lato”, p. Ewa Głuchowska- dyrektor ZS nr 1 oficjalnie zakończyła rok szkolny 2022/2022, a uczniowie udali się z wychowawcami na ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie w celu odebrania świadectw i zrobienia wspólnej fotografii.

Wakacje 2022 rozpoczęte!

Zdjęcia: M. Bożykowska, S. Kapuściński oraz absolwentka naszej szkoły: Gabriela Olewińska.

Sportowcy nagrodzeni

Obrazy artykułów: sport.jpgW roku szkolnym 2021/ 2022 młodzież zajęła wysokie lokaty, reprezentując szkołę w zawodach sportowych z wielu dyscyplin na szczeblu powiatowym, rejonowym i ogólnopolskim.

Nagrodzono uczennice, które zajęły II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Oto nasze zwyciężczynie: Oliwia Czerniakowska, Natalia Murawska, Natalia Kłodarska, Amelia Grzelak, Maja Materka.

Przyznano także nagrody tym uczniom, którzy zajęli I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Chłopców. Trenerem obu grup: chłopców i dziewcząt, był pan Jacek Awdejuk.

Oto najlepsi sportowcy: Konrad Budek, Olaf Jąderk, Norbert Drzazgowski , Jakub Gwiazdowski, Bartłomiej Chrząszczewski, Kacper Kosela, Damian Kowalski, Paweł Piotrowski,

Michał Starzewski, Patryk Stępiński, Maciej Więckowski, Jakub Raczkowski.

Wyróżniono grupę najlepszych uczniów, reprezentujących szkołę podczas zawodów z lekkiej atletyki. Trenerem poniższych sportowców jest pan Piotr Kozera.

Jakub Ptasiewicz, Kacper Buczyński, Łukasz Korzeniowski, Patryk Stępiński, Dawid Muchowski, Maja Marzęcka, Kacper Gałczyński, Karolina Małek, Mateusz Pyrzyński, Filip Smardzewski, Mikołaj Skierski, Mateusz Skierski, Miłosz Szymborski, Kacper Siemiątkowski.

I ostatnia nagrodzona grupa sportowców reprezentująca szkołę podczas Mistrzostw Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców to: Damian Duszyński (3sp), Jakub Kamiński (3wp), Kacper Gilewski ( 2LW), Kacper Orłowski (3LMP), Adrian Urzykowski (3TLP), Jakub Stangreciak (3TLP), Maciej Kamiński (1LW), Igor Siek (2TLP), Wiktor Młudzikowski (3wp).

Trenerem naszych chłopców był p. Krzysztof Lewandowski.

Relacja fotograficzna dostępna na naszym Facebooku.