Artykuły: Bieżące wydarzenia

KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wkład w budowanie pokoju na świecie – konkurs na prezentację w języku angielskim.

Obrazy artykułów: ke.jpgZapraszamy uczniów ZS1 do wzięcia udziału w konkursie na prezentację w języku angielskim, którego głównym celem jest złożenie hołdu najdłużej panującej w historii kobiecie i głowie państwa.

Termin przygotowania prac mija 10 października 2022.

Regulamin w rozwinięciu wiadomości...

ODBIÓR ŚWIADECTW MATURALNYCH

DRODZY ABSOLWENCI

Od 12 września 2022 r. od godz. 10.00 w sekretariacie szkoły możecie odebrać świadectwa z egzaminu maturalnego przeprowadzonego w sierpniu 2022 r.

Istnieje możliwość odebrania świadectw w innym terminie, ale zawsze do godziny 15.00.
Pamiętaj!
Jeżeli dokumenty są odbierane przez inną osobę, konieczne jest upoważnienie!

ODBIÓR ŚWIADECTW I DYPLOMÓW Z EGZAMINU ZAWODOWEGO

DRODZY ABSOLWENCI BRANŻOWEJ SZKOŁY I STOPNIA ORAZ UCZNIOWIE TECHNIKUM PO GIMNAZJUM
Już 8 września w sekretariacie szkoły możecie odebrać świadectwa i dyplomy z egzaminu zawodowego przeprowadzonego w czerwcu 2022r.
Zapraszamy w godzinach od 9.00 do 15.00.
Istnieje możliwość odebrania świadectw i dyplomów  w innym terminie, ale zawsze do godziny 15.00.
Pamiętaj!
Jeżeli dokumenty są odbierane przez inną osobę, konieczne jest upoważnienie!

Dofinansowanie zakupu podręczników materiałów edukacyjnych i ćwiczeniowych dla uczniów niepełnosprawnych w roku szkolnym 2022/2023

(Rządowy program pomocy uczniom niepełnosprawnym w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych w latach 2020–2022)

Uprawnionymi do otrzymania pomocy finansowej będą uczniowie:

1) słabowidzący,

2) niesłyszący,

3) słabosłyszący,

4) z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim,

5) z niepełnosprawnością ruchową, w tym z afazją,

6) z autyzmem, w tym z zespołem Aspergera,

7) z niepełnosprawnościami sprzężonymi, w przypadku gdy są to niepełnosprawności spośród niepełnosprawności, o których mowa odpowiednio w pkt 1– 6,

8) z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym lub znacznym,

9) z niepełnosprawnościami sprzężonymi, w przypadku gdy są to niepełnosprawności spośród niepełnosprawności, o których mowa odpowiednio w pkt 1– 6 i 8,

posiadający aktualne orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

Wniosek można pobrać od pedagoga lub bezpośrednio ze strony szkoły od dnia 5 września.

Wypełniony wniosek (pobierz) należy dostarczyć wraz z kopią orzeczenia do pedagoga

do dnia 9 września 2022r.(piatek)

Faktury za podręczniki, ćwiczenia – powinny być wystawione na osobę składającą wniosek.

Proszę o dostarczanie wniosków wyłącznie do pokoju pedagoga.