Ogłoszenie komisji rekrutacyjnej - listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych

Komisja rekrutacyjna Zespołu Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku informuje, że  podała do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do II Liceum Ogólnokształcącego, Technikum Nr 1, Branżowej Szkoły I Stopnia poprzez system e-Nabór oraz wywieszenie list na tablicy informacyjnej w siedzibie szkoły (09-100 Płońsk, ul. H. Sienkiewicza 8)

Komisja rekrutacyjna Zespołu Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Płońsku informuje również, że  podała do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do  Branżowej Szkoły II Stopnia poprzez wywieszenie list na tablicy informacyjnej w siedzibie szkoły (09-100 Płońsk, ul. H. Sienkiewicza 8).