,,MOJA WIZJA LASU'

Nadleśnictwo Płońsk

ogłasza konkurs dla miłośników lokalnej przyrody pod haslem

,,MOJA WIZJA LASU".

Dla zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Wybrane prace zostaną zamieszczone

w kalendarzu edukacyjnym na 2018 rok .

ZASADY KONKURSU:

1. Jeden uczestnik może składać tylko jedną pracę.

2.W każdej placówce oświatowej wybrana przez dyrektora szkoły komisja wybiera najlepsze prace.

3.Każda praca jest pracą indywidualną.

4.Wszystkie prace powinny mieć format min. A4 ( maksimum A3). Dopuszczone są formaty przestrzenne. Zdjęcia w plikach JPG na nośnikach CD. Do nośnika CD załączamy wypełnione oświadczenie oraz kartę zgłoszeniową ( załącznik 1, 2 do regulaminu).

5. Uczestnicy wybierając się na spacer lub wycieczkę do lasu zbierają potrzebne do wykonania swojego dzieła materiały oraz szukają w lesie pomysłów.

6.Dopuszcza się wykorzystanie innych materiałów niż te zebrane w lesie.

7.Do prac nie zbieramy roślin chronionych, nie niszczymy miejsc lęgowych i gniazd ptaków, nie zabijamy i nie okaleczamy zwierząt ani drzew.

8.Znalezione materiały można łączyć klejami, splotami, zszywkami, skręcać, rzeźbić, malować , modelować itd

9.Oceniane będą takie cechy prac jak: oryginalność, pomysłowość oraz przede wszystkim estetyka wykonania.

10. Prace na konkurs nie podlegają zwrotowi.

11. Organizator zastrzega sobie prawo bezpłatnego wykorzystania wszystkich prac nadesłanych na konkurs np. do celów edukacyjnych.

12. Każdy uczestnik konkursu obowiązany jest dołączyć oświadczenie wg załącznika do regulaminu.

Termin składania prac do 14.11.2017roku.

Prace składamy w internacie do Pani J. Kierszak lub innego wychowawcy w  internacie.

Bardzo proszę wychowawców klas o poinformowanie uczniów o konkursie i zachęcenie do wzięcia  w nim udziału.

Pozdrawiam. H. Szadkowska.