Uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów

W dniu 29 listopada 2017 r. w Muzeum Romantyzmu w Opinogórze odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów dla uczniów szczególnie uzdolnionych. Akty przyznania stypendiów w imieniu Prezesa Rady Ministrów wręczyli uzdolnionym uczniom Andrzej Sosnowski - Mazowiecki Wicekurator Oświaty, Krzysztof Bieńkowski – Kierownik Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ciechanowie oraz Anna  Cicholska - poseł na Sejm RP.

Stypendyści z Zespołu Szkół nr 1 im. St. Staszica w Płońsku to:

1. Stanisław Ryszard Niedźwiecki  - uczeń Technikum nr 1 w Płońsku (klasa IV TMT)
  2. Marta Żółtowska – uczennica II Liceum Ogólnokształcącego (klasa II LP)

Stypendium Prezesa Rady Ministrów może otrzymać uczeń, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy wyniki co najmniej dobre.

Gratulujemy Stanisławowi i Marcie oraz ich rodzicom, którzy również mieli okazję uczestniczyć w uroczystości.

zobacz zdjęcia...