Artykuły: Bieżące wydarzenia

Zbiórka pieniędzy na leczenie Patryka

W dniach 26 – 30 maja 2017 r. cała społeczność naszej szkoły  włączyła się w zbiórkę pieniędzy na leczenie Patryka z ZSO w Szczytnie. Zebrane fundusze przekazane zostały na ręce Dyrekcji tejże szkoły. Możliwość udziału w tym szlachetnym przedsięwzięciu dała nam poczucie ogromnej satysfakcji.

„SERCA WOLNE OD UZALEŻNIEŃ I PRZEMOCY w ZS nr 1 w Płońsku”

W dniu 1 czerwca 2017r. Zespół Szkół nr 1 wziął udział w Akcji Profilaktycznej organizowanej przez Starostwo Płońskie, Urząd Miasta oraz Komendę Powiatową Policji w Płońsku.

Zapraszamy do Zespołu Szkół nr 1

W dniach od 16 do 19 czerwca 2017 r. uczniowie klas trzecich gimnazjum mogą dokonać zmiany listy preferencjiW związku z tym przedstawiamy bogatą ofertę kierunków kształcenia w Zespole Szkół nr 1 w Płońsku.

Ogólnopolski Turniej klas Policyjnych "Klasa Policyjna Roku 2017"

W dniach 28-30 maja 2017 r. w Szkole Policji w Pile, pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka, odbył się IX Ogólnopolski Turniej Klas Policyjnych „Klasa Policyjna Roku 2017”.

Wyjazd do Teatru Roma

18 maja 2017r. uczniowie klasy II LW wspólnie z przedstawicielami klasy III TR wzięli udział w zorganizowanej wycieczce do Warszawy. Głównym celem było obejrzenie spektaklu, który bije rekordy oglądalności. Mowa o musicalu ,,Mamma Mia”.