Konkurs „Ada, to nie wypada” rozstrzygnięty

7 listopada rozstrzygnięto konkurs plastyczny z przymrużeniem oka pt. „Ada, to nie wypada” tematycznie związany z dwudziestoleciem międzywojennym organizowany przez Starostwo Powiatowe w Płońsku.

Tematem konkursu były rysunki satyryczne lub karykatury związane z dwudziestoleciem międzywojennym, a szczególnie z okresem odzyskania przez Polskę Niepodległości. Na konkurs wpłynęły 34 prace z: ZSO w Płońsku,  ZS Nr 1 w Płońsku, ZS Nr 2 w Płońsku i  SOSzW w Płońsku.

Na 13  nagrodzonych prac, 6 było z naszej szkoły:

III miejsce – Roksana Szczypińska kl. III TF

oraz wyróżnienia:

Ilona Ziółek kl. IV TŻ

Aleksandra Ciarkowska kl. III TF

Ewelina Kędzierska kl. IV TF

Agata Włodkowska kl. III TF

Martyna Starzewska kl. IV TŻ

Wręczenie nagród odbędzie się w dniu 10 listopada 2017r. podczas widowiska multimedialnego „W rytmie niepodległości” w Zespole Szkół Nr 2 w Płońsku.

Wystawę prac naszej młodzieży będzie można obejrzeć w ZS Nr 1w piątek 10 listopada – podczas uroczystości szkolnej.

Gratulujemy!!!

Przygotowała: Joanna Kierszak