Hasło

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

INDYWIDUALNE SUKCESY

Uczniowie Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku z sukcesami zakończyli zmagania w indywidualnych mistrzostwach powiatu w biegach przełajowych, które podobnie  jak sztafety odbyły się w dolinie Płonki przy hali MCSiR.

Wśród dziewcząt z rocznika 2000 pierwsze miejsce wywalczyła Patrycja Dziergowska z kl. I LP . Mistrzem powiatu został Damian Żółtowski z klasy I mb, tuż za podium swój start zakończyli: Krzysztof Nawrocki i Piotr Kaniecki. W kategorii chłopców z rocznika 1999 i st. pierwsze miejsce zajął Damian Wiśniewski z kl. II LW, a trzecie Szymon Sikorski z kl. IV TRM.

Awans do wiosennych mistrzostw rejonu wywalczyło 12 pierwszych osób w każdym biegu. Z Zespołu Szkół nr 1 są to: Patrycja Dziergowska, Karolina Dzierzbińska, Julia Grabowska, Marta Żółtowska, Anita Kalinowska, Damian Żółtowski, Krzysztof Nawrocki, Piotr Kaniecki, Krzysztof Najechalski, Damian Wiśniewski, Szymon Sikorski i Krzysztof Kwiatkowski.

Opiekunami uczniów byli: Piotr Kozera, Arkadiusz Markowski.