Certyfikaty Power

Podziękowania za wsparcie przy realizacji projektu popłynęły również na ręce p. Elżbiety Wiśniewskiej Starosty Płońskiego, która zaszczyciła dziś uroczystość swoją obecnością.
Wyrazy uznania skierowano także do nauczycieli prowadzący z młodzieżą zajęcia przygotowawcze oraz opiekunowie uczestników wyjazdu:
p. Ewa Długoszewska - psycholog, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Płońsku
p. Grażyna Mioduszewska- pedagog szkolny
p. Małgorzata Zielińska-Nosarzewska - nauczyciel języka angielskiego w ZS nr 1
p. Magdalena Jeżak - nauczyciel języka angielskiego w ZS nr 1, asystent projektu
p. Agnieszka Witólska - nauczyciel geografii w ZS nr 1
p. Anna Nowakowska - wicedyrektor w ZS nr 1, koordynator projektu
p. Piotr Jaszczur - nauczyciel przedmiotów policyjnych w ZS nr 1
p. Jacek Awdejuk - nauczyciel wychowania fizycznego w ZS nr 1
Uroczystości towarzyszyły atrakcje:
pokaz filmowy, który przeniósł nas na chwilę do słonecznej Grecji, przedstawiający rezultaty działań POWEROWiczów w trakcie trwania mobilności
prezentacje multimedialne przedstawiające działania uczestników w trakcie realizacji praktyki zawodowej oraz realizację programu edukacyjno-kulturowego
Nad oprawą uroczystości czuwały niezawodnie p. Ewa Borawska i p. Monika Kon
Przygotowanie sprzętu technicznego p. Arkadiusz Markowski
Projekt pt: "Europejski staż zawodowy dla uczniów Zespołu Szkół nr 1w Płońsku" numer: 2020-1-PL01-KA102-081020, dofinansowany z projektu "Międzynarodowa mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego" finansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój - kwota dofinansowania 72 804 Euro tj. 310 356,17 PLN.