Artykuły: Zawody sportowe

MISTRZOSTWA POWIATU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

19.11.2015 r. w hali sportowej ZSO w Płońsku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Płońskiego w halowej piłce nożnej chłopców. W turnieju wzięły udział drużyny: ZSO w Płońsku, ZS w Czerwińsku, ZS Nr 2 w Płońsku. Reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce.

PRZEŁAJE, PRZEŁAJE, PRZEŁAJE

Druga połowa października to czas rywalizacji międzyszkolnej w biegach przełajowych.W dniu 16.10.2015 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu i Płońska w indywidualnych biegach przełajowych będące równocześnie eliminacjami do zawodów rejonowych.

Sportowy sukces na Mistrzostwach Polski Juniorów

W dniach 27 – 30. 06. 2015 r. w Białej Podlaskiej, odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w lekkoatletyce. Uczestnikiem tej imprezy był Damian Caban, uczeń klasy IV TR Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku.

Indywidualne Mistrzostwa Rejonu 10.04.2015

W dniu 10.04.2015 r. odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Rejonu w Ciechanowie w biegach przełajowych w których to bardzo dobrze wystartowała Magdalena Cywińska z klasy ILP zdobywając Wicemistrzostwo Rejonu.

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w biegach przełajowych 19.03.15

W dniu 19.03.2015 r. odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu w biegach przełajowych w Nowym Mieście.