Artykuły: Bieżące wydarzenia

Pierwszy Dzień Wiosny 21.03.2013

21 marca 2013 roku z inicjatywy członków Samorządu Uczniowskiego w szkole odbyły się tradycyjnie obchody Pierwszego Dnia Wiosny.

Walentynki 2013

Walentynki in English Valentine's Day , czyli coroczne święto zakochanych przypadające 14 lutego. Nazwa pochodzi od św. Walentego, którego wspomnienie liturgiczne w Kościele katolickim obchodzone jest również tego dnia.

Mikołajki 2012

W dniu 6 grudnia z okazji Mikołajek i zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia członkowie Samorządu Uczniowskiego udekorowali choinkę w holu głównym szkoły oraz pokój nauczycielski.

Szlachetna Paczka 2012

W dniu 30 listopada 2012 z inicjatywy uczennic Beaty Ślęzak i Martyny Kamińskiej obie z klasy II LO, rozpoczęła się w szkole akcja charytatywna „Szlachetna Paczka”.

Wróżby andrzejkowe – 2012

W dniu 30 listopada 2012 podczas długiej przerwy uczennice klasy II LO i II PS tj. Ślęzak Beata , Kozłowska Paulina, Siepiatowska Paulina, Dąbrowska Anna, Dąbrowska Angelika, Sobczyńska Barbara pod kierunkiem p. Edyty Kunkowskiej zorganizowały kącik wróżb andrzejkowych.