Dzień Otwarty w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie 18/5/15

12 czerwca 2015 roku uczniowie klas policyjnych mieli możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem placówki CSP w Legionowie. W programie było szereg atrakcji np. pokaz ratownictwa medycznego, symulator dachowania oraz prezentacja różnych stoisk. Zakład Krynologii Policyjnej zaprezentował pokaz tresury psów służbowych, a Zakład Ruchu Drogowego pokaz techniki jazdy motocyklem służbowym. Ponadto Państwowa Straż Pożarna w Legionowie zaprezentowała sprawność bojową z elementami ratownictwa drogowego.
Na stoiskach uczniowie mogli obejrzeć wybrane modele broni służbowej oraz uczestniczyć w zajęciach z udzielania pierwszej pomocy.
Nasi przyszli policjanci wrócili z wycieczki bogatsi o nowe doświadczenia i bardzo zadowoleni.

Opiekę nad uczniami sprawowały: Anna Nowakowska-kierownik wycieczki, Marzena Sady i Magdalena Staniszewska.

Przygotowała: Anna Nowakowska