Artykuły » Języki obce

Artykuły: Języki obce

,,Z literaturą rosyjską na Ty’’ II Powiatowy Konkurs

W naszej szkole odbył się II Powiatowy Konkurs Recytatorski ,,Z literaturą rosyjską na Ty’’. W konkursie wzięli udział uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Płońskiego. Naszą szkołę reprezentowała Ewelina Wiśniewska z klasy III PS, która zajęła I-sze miejsce w powiecie.

Językowy Koncert Świąteczny 19.12.2012

W dniu 19.12.2012 w naszej szkole odbył się Językowy Koncert Świąteczny pod hasłem: „Różne kraje, planeta ta sama, religia ta sama, różne wyznania, różne tradycje, magia Świąt ta sama”. W koncercie wzięli udział uczniowie z klas liceum, technikum i zasadniczej szkoły zawodowej pod kierunkiem nauczycieli języków obcych.

Szkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii.

W dniu 24.05.2011 odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Wielkiej Brytanii. W konkursie wzięło udział 22 uczniów z klas LO, PS i technikum. Uczniowie musieli zapoznać się z wybraną literaturą oraz śledzić aktualne informacje z życia polityków i celebrytów z Wielkiej Brytanii.

Rosja moimi oczami – konkurs na najlepszy album

naszej szkole odbyła się kolejna edycja konkursu na najlepszy album pt. ROSJA MOIMI OCZAMI, który zorganizowała p. A. Zmysłowska.

Test kompetencji z języka angielskiego 2012/2013

W pierwszym tygodniu nauki roku szkolnego 2012/2013 uczniowie klas pierwszych LO oraz technikum przystąpili do testu kompetencji z języka angielskiego. Test trwał 45 minut i składał się z 50 pytań.