Stypendyści Prezesa Rady Ministrów z Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku

W dniu 23 listopada 2018r. w nastrojowej scenerii Muzeum Romantyzmu w Opinogórze odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów potwierdzających przyznanie Stypendiów Prezesa Rady Ministrów za rok szkolny 2017/18.

Wśród nagrodzonych znalazło się dwoje szczególnie uzdolnionych uczniów Zespołu Szkół nr 1:

Marta Żółtowska – uczennica II Liceum Ogólnokształcącego (kl. III LP – kierunek policyjny);

Piotr Kamiński – uczeń Technikum nr 1 (kl. III TM – kierunek - technik mechatronik).

Wyróżnionym reprezentantom naszej szkoły podczas uroczystości, zorganizowanej przez ciechanowską delegaturę Mazowieckiego Kuratorium Oświaty, towarzyszyli rodzice oraz pani Marzanna Szacherska - dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku.

Gratulujemy Marcie i Piotrowi imponujących wyników w nauce, a jednocześnie życzymy dalszych sukcesów.

zobacz zdjęcia...