Artykuły: Internat-Archiwum

Integracyny mecz piłki siatkowej

29 listopada odbyło się spotkanie integracyjne internatów: ZS Nr 1 oraz LO. Tym razem były to mecze piłki siatkowej pod opieką pana J.Awdejuka, w których nasza młodzież zdobyła II miejsce.

Spotkanie z p. Jarosławem Miłoszewskim

W dniu 22 listopada 2016 roku na zaproszenie pana J.Płuciennika internat odwiedził Trener personalny – p.Jarosław Miłoszewski. Rozmawiał z naszą młodzieżą na temat zdrowego stylu życia, zachęcał do aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania.

Otrzęsiny w Internacie

Rok szkolny 2016/2017 rozpoczęliśmy dwoma spotkaniami: 8 września była się pierwsza dyskoteka zaś 19 października w naszym Internacie odbyło się oficjalne powitanie wychowanków klas I – „Otrzęsiny”, jednak zanim pierwszaki zostały włączone do naszego grona, miały do wykonania szereg zadań, jakie zostały dla nich przygotowane.

INFORMACJA DLA MŁODZIEŻY UBIEGAJĄCEJ SIĘ O PRZYJĘCIE DO INTERNATU W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Wszyscy uczniowie z Zespołu Szkół nr 1 i Zespołu Szkół nr 2, którzy złożyli wnioski o przyjęcie do Internatu w roku szkolnym 2016/2017 zostali przyjęci.

Kwaterowanie młodzieży w  Internacie ZS nr 1 rozpocznie się 31 sierpnia 2016 roku (środa) od godziny 16.00.

Do zameldowania w Internacie potrzebne są:

1) numer aktu urodzenia (osoby niepełnoletnie) albo dowód osobisty (osoby pełnoletnie),

2) PESEL ucznia ubiegającego się o zamieszkanie w placówce.

Mieszkańcy Internatu powinni przywieźć ze sobą powleczenie na pościel. Stołówka Internatu czynna będzie od czwartku -

1 września 2016 r.

Opłata za zakwaterowanie wynosi 130 zł za miesiąc.

Dzienna stawka za wyżywienie (śniadanie, obiad i kolacja) wynosi 11 zł.

ZAPRASZAMY!

Dokumenty do pobrania:

Wniosek o przyjęcie do Internatu

Podanie

Oświadczenie dla rodziców

Akcja charytatywna Internatu

W dniu  24 maja artykuły zostały przekazane na specjalnie zorganizowanym spotkaniu w WTZ w Płońsku przy ul. Płockiej 17, w którym udział wzięli: uczestnicy oraz pracownicy WTZ,  organizator akcji – p.Joanna Kierszak oraz wychowankowie internatu.