Wycieczka do Teatru Komedia

W dniu 30.01.2018r. młodzież klas pierwszych technikum i liceum wybrała się na wycieczkę do Warszawy. Celem wyjazdu było przygotowanie uczniów do świadomego, aktywnego, odpowiedzialnego uczestnictwa w życiu kulturalnym i społecznym kraju, a także kształtowanie umiejętności logicznego myślenia i rozwiązywania problemów poprzez udział w grze tematycznej- Escape Room: ,,Poza światem”, ,,W  świecie piramid”, ,,Rzeczywistość PRL-u”.

W wyjeździe brali udział uczniowie z klas: I TRM oraz I LW, którzy wspólnie z nauczycielami języka polskiego: p. A. Dobrowolską oraz p. M. Staniszewską, opracowali i zaprezentowali program artystyczny związany z 36. rocznicą wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Jest to grupa zdolnych uczniów zainteresowanych najnowszą historią.

Wieczorem uczestnicy wycieczki wspólnie z opiekunami udali się do Teatru Komedia na sztukę ,,Hotel Westminster”.

zobacz zdjęcia...

Opracowała: Anna Dobrowolska