Wyniki konkursu języka niemieckiego Tag für Tag

Anna Morawska uczennica klasy II LP Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku w marcu ubiegłego roku szkolnego 2014/2015 pod opieką Katarzyny Zalewskiej wzięła udział w ogólnopolskim konkursie językowym na niemieckojęzyczną kartkę z pamiętnika  „Tag für Tag”, organizowanym co roku przez Szkołę Języków Obcych  Glossa w Krakowie.  Ania opisała kilka, jej zdaniem,  ciekawych dni ze swojego życia od września 2014r do lutego 2015r. Jury konkursowe  uznało jej pracę za jedną z najlepszych sposród  100 prac, co pozwoliło Ani zakwalifikowanie się do finału, za co otrzymała dyplom SJO Glossa we wrześniu bieżącego roku.

Wyniki konkursu zostały ogłoszone 20 sierpnia 2015r.

Ania wykazała się dobrą znajomością języka niemieckiego z zakresu leksyki i gramatyki oraz pomysłowością w pisaniu pamiętnika.

Celem konkursu było doskonalenie kompetencji językowych i zwiększenie motywacji do uczenia się języka niemieckiego.

Przygotowała

Katarzyna Zalewska

Pracę Ani można przeczytać na stronie: http://www.glossa.pl/tagfurtag/liceum/

Kliknij by zobaczyć dyplomy....