HONOROWY KRWIODAWCA – Kwartalnik Informacyjny nr 1/2014

Szkolny Klub Honorowych Dawców Krwi przy naszej szkole działa od 31 maja 2010 roku. Prezesem klubu jest pani Barbara Ferska. Co roku lista krwiodawców wśród uczniów wydłuża się, dzięki czemu ratują komuś życie. Krew oddają także nauczyciele, którzy promują postawę honorowego oddawania krwi.

Obecnie do SK HDK należy 38 uczniów oraz 6 nauczycieli:

1. Barbara Ferska,
2. Stanisław Urban
3. Krzysztof Lewandowski
4. Piotr Jakubiak
5. Mieczysław Szadkowski
6. Jacek Awdejuk.

Członkowie HDK mają okazję brania udziału w wycieczkach i spotkaniach integracyjnych, które są finansowane dzięki przychylności instytucji i osób prywatnych.

W tym roku ukazał się pierwszy numer kwartalnika HONOROWY KRWIODAWCA, gdzie możecie dowiedzieć się o tym co się dzieje w naszym klubie, wszystko na temat krwiodawstwa oraz zdrowego stylu życia.

Serdecznie zapraszamy do naszego grona. To nic nie kosztuje i nic nie boli a możesz pomóc.

Przygotowała
Agnieszka Urban