Wystawa GT A&A podczas Dni Otwartych Szkoły 5/4/2014

Grupa Teatralna Języka Angielskiego A&A tj. pani Anna Jackiewicz – Ochid i Agnieszka Urban przygotowały wystawę poświęconą działalności w ostatnich 2 latach. Celem jej było zachęcenie młodzieży gimnazjum i szkoły do nauki języka angielskiego oraz aktywnego uczestnictwa w pracach grupy teatralnej.

Zdjęcia przedstawiały aktorów amatorów GT A&A, którzy zagrali w spektaklu „Cinderella Today, czyli Współczesny Kopciuszek” w roku szkolnym 2012/13 oraz aktorów, którzy zagrali w spektaklu „Girl In Red a Modern Story, czyli Współczesny Czerwony Kapturek” w obecnym roku szkolnym.

Zdjęcia przedstawiały także zwycięzców VII Ogólnopolskiego Anglojęzycznego Festiwalu Humoru w Żyrardowie. M. Kaliściaka i K. Nowickiego z IV TI, którzy zdobyli to zaszczytne miejsce dzięki pani Jackiewicz – Ochidi.

Uczniowie pracowali bardzo ciężko nad kreowaniem swoich ról, ale doświadczyli także niesamowitych emocji i wzruszających chwil w zetknięciu z publicznością.

Dziękujemy wszystkim bardzo serdecznie za udział w tych przedstawieniach
oraz godne reprezentowanie i promowanie szkoły.

Innych uczniów zachęcamy do intensywnej nauki języka angielskiego.

Zapraszamy na naszego facebooka oraz na youtube oraz do obejrzenia filmów video z naszych przedstawień. Smile

Przygotowała
Agnieszka Urban