Walentynki na MAxxxa w ZS nr 1!

W poniedziałek 30.01.2017 r. naszą szkołę odwiedził  zaprzyjaźniony reporter radia RMF Maxxx Ciechanów, pan Kamil Puternicki. Pan Kamil przybył do nas z walentynkową misją. Reporter zaprosił uczniów do podzielenia się ze słuchaczami radia walentynkowymi życzeniami dla drugiej połówki, pozdrowieniami dla ulubionych profesorów, a także zachęcił do wyznania skrywanych uczuć dla tajemniczych sympatii. Ważne było aby w wypowiedziach znalazła się nazwa szkoły oraz formuła: "...... Kocham na Maxxxa.." Uczniowie z odrobiną nieśmiałości, ale też z radością i entuzjazmem wyrażali swoje uczucia związane ze sferą życia tak bliską sercu każdego z nas.

W akcji wzięli udział uczniowie klas 2TŻ oraz 2LP.

Życzenia będzie można usłyszeć na antenie radia RMF Maxxx w Walentynki 14 lutego.
Zapraszamy do słuchania życzeń i pozdrowień młodzieży naszej szkoły. Wink
Akcję zorganizowały:
Anna Jackiewicz Ochidi i Agnieszka Urban