Targi pracy - 27.02.2020

Projekt pt. „Zagraniczne praktyki życiową szansą dla ucznia technikum” o numerze 2019-1-PL01- KA102-063391 współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe, Akcja 1, Mobilność edukacyjna. Konkurs 2019

W dniu 27 lutego 2020r. w hali sportowej MCSiR w Płońsku  odbyły się Targi Pracy pod hasłem ,,Rynek Pracy dostępny dla wszystkich”. Podczas spotkania z młodzieżą z różnych szkół średnich w Płońsku oraz powiatu  płońskiego prowadzone były rozmowy indywidualne z pracodawcami, z doradcami zawodowymi w zakresie planowania własnej ścieżki kariery oraz konsultacje z instytucjami publicznymi w zakresie zatrudnienia.

Podczas spotkania pani Marzanna Szacherska, dyrektor Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku podkreślała udział 60 naszych uczniów z technikum w zagranicznych praktykach zawodowych w Grecji w ramach projektu „Zagraniczne praktyki życiową szansą dla ucznia technikum” współfinansowanego z funduszy Unii Europejskiej Programu Erasmus+. Zwróciła uwagę na szereg korzyści z udziału młodzieży w stażu zawodowym dla ich rozwoju zawodowego oraz szkoły.

Agnieszka Urban

Koordynator projektu Erazmus+