Młodzież ZS nr 1 pomaga bezdomnym psom

Minione ferie zimowe młodzież Zespołu Szkół Nr 1 w Płońsku rozpoczęła bardzo aktywnie. Z inicjatywy nauczycielki języka angielskiego, Magdaleny Jeżak, uczniowie zaangażowali się w pomoc bezdomnym psom przebywającym w Psiechowalni w Jońcu. W dniu 26 stycznia przedstawiciele społeczności uczniowskiej dostarczyli czworonożnym przyjaciołom kilkanaście misek i ogromny zapas słomy.

W akcji wzięli udział uczniowie klas III TR, II r i III r. Szczególne podziękowania należą się trójce z klasy III Technikum Mechanizacji Rolnictwa: Arturowi Mossakowskiemu, Szymonowi Pasiewiczowi i Klaudiuszowi Kocikowi. Młodzi rolnicy samodzielnie zorganizowali transport słomy. Radość właścicieli Psiechowalni – ogromna. Psiaki – przeszczęśliwe :)

Nie wstydźmy się pomagać.

zobacz zdjęcia...

opracowała: Magdalena Jeżak