Artykuły: Bieżące wydarzenia

Wewnętrzne regulaminy funkcjonowania placówek Zespołu Szkół nr 1 w czasie epidemii

Wewnętrzny regulamin funkcjonowania Zespołu Szkół Nr 1 w czasie epidemii - zobacz

Wewnętrzny regulamin organizacji pracy internatu oraz postepowania w razie zagrożenia (aspekty COVID-19) - zobacz

STYPENDIUM SOCJALNE

UCZNIOWIE ZAMIESZKALI NA TERENIE PŁOŃSKA,

U KTÓRYCH DOCHÓD NA OSOBĘ (NETTO)

NIE PRZEKRACZA 528 ZŁ

MOGĄ UBIEGAĆ SIĘ

O STYPENDIUM SOCJALNE.

WYPEŁNIONE WNIOSKI (pobrane ze strony szkoły lub od pedagoga)

Z DOKUMENTACJĄ O DOCHODACH ZA SIERPIEŃ 2020r.

(w tym także zasiłki, alimenty, etc.)

NALEŻY SKŁADAĆ DO PEDAGOGA

DO DNIA 15 WRZEŚNIA 2020r. (wtorek)

Ponadto, przyznaje się zasiłek szkolny uczniowi znajdującemu się przejściowo w trudnej sytuacji materialnej z powodu zdarzenia losowego, po złożeniu wniosku o przyznanie zasiłku szkolnego wraz z udokumentowaniem okoliczności opisanych we wniosku.

Wniosek do stypendium - pobierz

Wniosek o zasiłek szkolny (losowy) - pobierz

Pracownicy Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku dziękują Pani Marzannie Szacherskiej

W dniu 31 sierpnia 2020 r. nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi podziękowali dyrektor Marzannie Szacherskiej za 5 lat pracy. To wzruszające spotkanie było znakomitą okazją do podsumowania kilku lat wspólnych działań na rzecz szkoły.

Wicedyrektorzy w imieniu całej społeczności szkolnej podziękowali Pani Dyrektor za zaangażowaniei wkład pracy, o czym świadczą słowa: ,,Nieustannie dążyła Pani do tego, by poziom nauczania i wychowania młodzieży oraz współpracy z rodzicami był na najwyższym poziomie. W tym celu podjęła Pani wiele działań, budując pozytywny wizerunek szkoły. Cenimy Panią za oddanie i profesjonalizm…”.

Życząc dalszych sukcesów i satysfakcji na nowym stanowisku, wręczono bukiety kwiatów, symboliczny upominek, podkreślając, że dyrektor Marzanna Szacherska na zawsze już zapisze się na kartach historii Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku, bo„w życiu są chwile i ludzie, o których nie można zapomnieć…”

Przydział sal na spotkania z wychowawcami

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 - aktualizacja

Rozpoczęcie roku dla klas I odbędzie się w budynku szkoły na holu głównym o godz. 9. Nastepnie uczniowie klas piewszych przejdą do klas na spotkania z wychowawcami według przydziału - zobacz

Przydział sal na spotkania z wychowawcami dla pozostałych klas:

godz. 8.00-8.30 - klasy III i IV  - zobacz

godz. 10.00 - 10.20 - klasy II - zobacz

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

godz. 8.00 - 8.30 - spotkanie z wychowawcami - klasy III i IV wszystkich typów szkół
godz. 9.00 - rozpoczęcie roku dla klas I na boisku szkolnym
godz. 9.30 - 9.50 - spotkanie z wychowawcami - klasy I wszystkich typów szkół
godz. 10.00 - 10.20 - spotkanie z wychowawcami - klasy II wszystkich typów szkół

W trosce o bezpieczeństwo prosimy o zabranie maseczek.