Pracownicy Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku dziękują Pani Marzannie Szacherskiej

W dniu 31 sierpnia 2020 r. nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi podziękowali dyrektor Marzannie Szacherskiej za 5 lat pracy. To wzruszające spotkanie było znakomitą okazją do podsumowania kilku lat wspólnych działań na rzecz szkoły.

Wicedyrektorzy w imieniu całej społeczności szkolnej podziękowali Pani Dyrektor za zaangażowaniei wkład pracy, o czym świadczą słowa: ,,Nieustannie dążyła Pani do tego, by poziom nauczania i wychowania młodzieży oraz współpracy z rodzicami był na najwyższym poziomie. W tym celu podjęła Pani wiele działań, budując pozytywny wizerunek szkoły. Cenimy Panią za oddanie i profesjonalizm…”.

Życząc dalszych sukcesów i satysfakcji na nowym stanowisku, wręczono bukiety kwiatów, symboliczny upominek, podkreślając, że dyrektor Marzanna Szacherska na zawsze już zapisze się na kartach historii Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku, bo„w życiu są chwile i ludzie, o których nie można zapomnieć…”