Umiejętne radzenia sobie z emocjami - warsztaty

Warsztaty dla uczniów w zakresie umiejętnego radzenia sobie z emocjami

„ To nie fakty wywołują twoje odczucia emocjonalne. To poprzez swoje myśli wybierasz, jak się czujesz, a twoje postępowanie zwykle wypływa z twoich uczuć”.

Powyższy cytat to podsumowanie tzw. ABCD POZYTYWNYCH ODCZUĆ EMOCJONALNYCH, o których dziś uczniowie Zespołu Szkól nr 1 w Płońsku mogli się dowiedzieć podczas szkolenia. Poznali również sposoby umiejętnego radzenia sobie z emocjami .

Warsztaty były prowadzone przez Panią Beatę Hanuszek. Były kolejnym działaniem prowadzonym w ramach realizacji projektu pn. „Przeciwdziałanie zjawiskom patologii wśród dzieci

i młodzieży w Powiecie Płońskim” w ramach „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020” dofinansowanego przez Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie.

Art. Danuta Rapusta

zdjącia