Konkurs plastyczny 2019

Konkurs plastyczny

W dniu 13 listopada 2019 roku rozstrzygnięto etap szkolny konkursu plastycznego „ Nie piję, nie palę, nie biorę” realizowanego we współpracy z Powiatem Płońskim w zakresie realizacji projektu pn. „Przeciwdziałanie zjawiskom patologii wśród dzieci i młodzieży w Powiecie Płońskim” w ramach „ Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020”, dofinansowanego przez Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie.
Konkurs plastyczny jest jednym z działań objętych ww. projektem.
Do konkursu zgłoszono 25 prac plastycznych, z których wyłoniono 3 najlepsze prace uczniów:

1. miejsce – Natalia Domagalska
2. miejsce- Agata Gajewska
3. miejsce- Magda Banasiak
Powyższe prace będą przekazane do siedziby starostwa w Płońsku. Po zakończeniu projektu zostanie zorganizowana w szkole wystawa prac plastycznych zgłoszonych do konkursu.

Art. Danuta Rapusta