Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/17

23 czerwca 2017 r. o godzinie 9.00 odbyło się zakończenie roku szkolnego. Z racji niesprzyjającej aury uroczystość została przeniesiona do budynku szkoły i podzielono ją na dwie części, a mianowicie uczniowie liceum spotkali się z panią wicedyrektor Agnieszką Rykowską i wychowawcami klas mundurowych w auli A, natomiast pani dyrektor Marzanna Szacherska poprowadziła uroczystość dla uczniów technikum i szkoły zawodowej w sali gimnastycznej.

Pani Marzanna Szacherska- powitała zaproszonych gości. Wśród nich znaleźli się: ks. kan. Zbigniew Sajewski, pani Anna Goliasz reprezentująca Starostwo Powiatowe w Płońsku, a także przedstawiciel Rady Rodziców- p. Agata Żulewska.

Podczas uroczystości podziękowano najbardziej wyróżniającym się uczniom, a szczególnie tym, którzy godnie reprezentowali szkołę podczas olimpiad, konkursów przedmiotowych i zawodów sportowych. Ponadto uczniowie, którzy osiągnęli bardzo wysokie wyniki w nauce -   średnią powyżej 4,75, wpisali się do Złotej Księgi i otrzymali świadectwo z czerwonym paskiem. Szczególnie zaakcentowano sukces chłopców z klasy III TM, którzy zajęli II miejsce w Konkursie Wiedzy i Umiejętności Technicznych, a także reprezentowali szkołę w finale X Ogólnopolskiego Konkursu Mechanicznego w Płocku. Nagrodzono również młodzież zajmującą wysokie miejsca podczas zawodów sportowych oraz tych, którzy w ostatnim tygodniu nauki wrócili z zawodów sprawnościowych ,,Sprawni jak żołnierze”. Nagrody wręczali zaproszeni goście oraz dyrektorzy szkoły.

Po zakończeniu części oficjalnej młodzież udała się do sali po odbiór świadectw, a uczniowie klas trzecich zawodowych wspólnie ze swoimi wychowawcami pozowali do pamiątkowych fotografii.

Opracowała: A. Dobrowolska

Zdjęcia: K. Lewandowski i M. Zielińska- Nosarzewska