Artykuły: Przedmioty zawodowe

Spotkanie z przedstawicielem firmy SPIE Polska Sp. zo.o.

8 grudnia 2016 r. uczniowie czwartej klasy o kierunku Technik Mechatronik wzięli udział w spotkaniu z kierownikiem Grupy Projektowej firmy SPIE Polska Sp. z o.o. panem Grzegorzem Pióro. SPIE Polska zajmuje pozycję lidera na polskim rynku facility management. Firma SPIE Polska, zatrudniając ponad 400 osób, jest dostawcą kompleksowych usług w zakresie technicznego, infrastrukturalnego i finansowo-handlowego zarządzania nieruchomością oraz w obszarze facility management consulting

TARGI MOTO SHOW WARSAW

W dniach 18-20 listopada 2016 roku odbywała się II edycja Targów Moto SHOW. Przez 3 dni targowe w 3 dużych halach wystawowych można było podziwiać szeroką gamę około 1000 najnowszych samochodów, aut zabytkowych i sportowych. Nie zabrakło także wystawców z branży akcesoriów samochodowych, produktów eksploatacyjnych, opon, felg, produktów pielęgnacyjnych oraz najnowszych technologii.

Warsztaty tematyczne dla technikum żywienia

Dnia 15.11.2016 roku w Zespole Szkół Nr 1 odbyły się warsztaty produktowe połączone z wykładem tematycznym przeprowadzone przez Panią Olgę Chełmicką- Technologa Żywności firmy Unilevel w Warszawie. Organizatorem spotkania były Panie: Ania Gizińska, Monika Kon i Ewa Borawska.

Targi Gastronomiczne ,,Warsaw Gasrto Show”

Dnia 27.10 2016 r. uczniowie klas: II k, III k i II TŻ Zespołu Szkół nr 1 w Płońsku wzięli udział w Targach Gastronomicznych Warsaw Gasrto Show,  które odbywały się w Międzynarodowym Centrum Targowo- Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy. Opiekunami grupy były panie: Ewa Borawska Monika Kon, Agnieszka Pachla, Dagmara Kawczyńska.

Konferencja ,,Kształcenie zawodowe - Szkoła i przedsiębiorcy".

W dniu 19 maja 2016 roku w Zespole Szkół nr 1 w Płońsku odbyła się konferencja, której celem była prezentacja projektu systemowego „Partnerstwo na rzecz kształcenia zawodowego”, omówienie kształcenia zawodowego w Powiecie Płońskim w zestawieniu z rynkiem pracy  oraz prezentacja lokalnego rynku pracy – jego szans i zagrożeń.