Artykuły: Przedmioty zawodowe

11.10 - 5.11.2021 r.

III TR/TIp – p. Dagmara Kawczyńska

23.05 - 17.06.2022 r.

Harmonogram zajęć dydaktyczno-wychowawczych i terminy praktyk zawodowych w roku szkolnym 2021/2022

Pobierz harmonogram!

TARGI MOTOR SHOW POZNAŃ 2019

TARGI MOTOR  SHOW - POZNAŃ 2019

W dniach 28 – 30 marca b.r. odbyła się kolejna edycja największych w Europie Targów Motoryzacyjnych Poznań MOTOR SHOW. W drugim dniu imprezy uczestniczyli uczniowie ZS 1 w Płońsku ( klasy: Ir, Is,III r, I TR ) oraz grupa uczniów z ZS w Raciążu.

Główną atrakcją MOTOR SHOW była ekspozycja najnowszych modeli znanych marek samochodowych, ale prezentowane były również modele z dawnych lat np. popularna „Syrena”, Fiat 124 sport, „Garbus” i wiele innych. Zwiedzający mogli też zobaczyć futurystyczne wersje aut przyszłości, samochody ciężarowe, motocykle, oraz nowoczesne  rozwiązania techniczne w branży motoryzacyjnej. Każdy zwiedzający mógł wsiąść do wybranego samochodu. ....czytaj więcej

Wycieczka do Hotelu w Jarchrance

W dniu 20.02.2019r. uczniowie klas: II TŻ i IK , ZS Nr 1 w Płońsku wraz z opiekunami Ewą Borawską i Moniką Kon, byli na wycieczce w hotelu Warszawianka w Jachrance. Dzięki uprzejmości i gościnności kadry zarządzającej młodzież miała możliwość zapoznania się z organizacją pracy całego hotelu oraz zwiedzenia zaplecza i kuchni.

Spotkanie z przedstawicielem firmy TRIMBLE

W dniu 18 styczna w auli naszej szkoły odbyło się spotkanie z przedstawicielem firmy TRIMBLE nt. urządzeń i systemów agrotroniki w nowoczesnym rolnictwie. Uczestnikami wykładu i prezentacji elementów tego systemu byli uczniowie klas: IIITR, IITR, ITR i IIIr.

„Działalność innowacyjna w sektorze rolno- spożywczym”

Uczniowie  naszej szkoły w ramach lekcji przedsiębiorczości pod opieką Katarzyny Zalewskiej wzięli udział w seminarium pt. „Działalność innowacyjna w sektorze rolno- spożywczym” , które odbyło się w dniu 14 listopada 2018r. w Centrum Edukacyjno- Konferencyjnym MODR/O Poświętne w Płońsku w ramach projektu pt. „Wzmocnienie Klastra Bezpieczna Żywność- rozwój współpracy poprzez transfer wiedzy i doświadczeń”.